Tartus avati lasteriiete kirbuturg, mis eristub mitme nüansi poolest!

Miks ei tasu lasteriideid uuena osta?Foto: Lapsepõlve kirbuturg

Iga lapsevanem teab, kui ebapraktiline on lastele pidevalt uusi rõivaid osta. Nende kasvutempo juures saab mõnda riideeset kanda vaid korra või kaks. Kuid Tartus avati äsja lasteriiete ja tarvikute kirbuturg, mis pakub sellele murele lahendust! 

Võimalus raha säästa

Ei ole saladus, et laste peale kulub pere eelarvest väga palju raha, sellest suur osa riietele ja seda just siis, kui nad on väikesed. Taaskasutus võimaldab aga seda kulu tuntavalt kärpida.

Lapsepõlve kirbuturg on Tartus, Tehase 21b asuv pood, kus müüakse lasteriideid ja tarvikuid. Lisaks uueväärsetele riietele leidub nende avaras müügisaalis ka täiesti uusi lasterõivaid, suuruses 56–164. Nii uute kui kasutatud rõivaste hinnad on taskukohased. Riietega saab lähemalt tutvuda siin

RiideeseUuena poesUuena Lapsepõlve kirbuturul
Pildi/kirjaga pusa poistele 13–30 €4–10 €
Püksi beebidele (2 tk/pakis)21 €8 €
Hõlmikbodi beebidele10–22 €4 €
Allikas: Lapsepõlve kirbuturg 

Pisike tuluallikas

Lisaks raha säästmisele riiete ostu pealt pakub Lapsepõlve kirbuturg lapsevanematele ka pisikest lisatulu teenimise võimalust. Kui võsukesele enam riided selga ei lähe või vanker vajab väljavahetamist, saad need mugavalt sinna müüki viia.  

Müügiboksi, kus on kas lihtsalt ühemeetrine stange või stange koos riiulitega, saad mugavalt broneerida Lapsepõlve kirbuturu kodulehel. Müügi muudab põnevaks see, et reaalajas saad müügitulul pilku peal hoida.

Selle asemel, et vanu asju ja riideid ära visata, anna neile uus elu! Nii säästad ka keskkonda ja saad osa uue rõiva rahast tagasi. 

Keskkonna säästmine ja riiete uuesti ringlusesse laskmine on Lapsepõlve kirbuturu jaoks väga olulised. Maailmas on suur ületootmine – prooviks seda natukenegi vähendada. 

Hea teada! Müügitulust protsenti maha ei lähe. Kogu tulu jääb boksi rentijale. 

Enamat kui vaid kirbuturg 

Lapsepõlve kirbuturul on laste mängunurk, mis pakub pisematele tegevust ajaks, mil vanem šoppab. Avaras müügisaalis on ka proovimisvõimalus, mida paljudel lasteriiete kirbuturgudel pole. Ja kui kohale minna pole võimalik, saab riideid tellida ka pakiautomaati – samuti saab posti teel neid müüki saata. 

Rohkem infot Lapsepõlve kirbuturu kohta leiad nende veebilehelt, Facebookist ja Instagramist. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.