Sisuturundus

Viis keraamiliste plaatide trendi, mida vajad oma koju!


Tänu tehnoloogia arengule on keraamiliste plaatide valik muutunud vägagi mitmekesiseks, mille tõttu on oluliselt laienenud ka nende kasutusvõimalused. Keraamilisi plaate võib tänapäeval leida nii märgadest ruumides, köökides, elutubades kui ka magamistubades. Et teie jaoks valikut lihtsamaks teha, valisime välja viis kõige trendikamat lahendust.

1) Puiduimitatsiooniga keraamilised plaadid.

Puitpõrand on juba pikka aega olnud paljude kodude lahutamatu osa. Kahjuks vajab looduslik puit hoolt ja ülalpidamist, mis võib muutuda tülikaks ja kulukaks.

Õnneks on viimaste aastatega märkimisväärselt arenenud keraamiliste plaatide tootmine ning puidumitatsiooniga plaadid on muutunud äravahetamiseni sarnaseks päris puiduga. Lisaks pakub keraamiline plaat kõiki puitpõranda positiivseid külgi, olles seejuures vastupidav, veekindel ning vajades minimaalset hoolt.

2) Suuremõõdulised keraamilised plaadid.

Aastaid tagasi sai näha suuremõõdulisi plaate vaid suurtes avalikes ruumides. Tänu tehnoloogia arengule on plaadid muutunud kergemaks ning vastupidavamaks, mistõttu on neid lihtne kasutada ka kodudes.

Suuremõõdulised plaadid aitavad ruumil tunduda suure, avara ja elegantsena. Haruldasi looduskivimeid imiteerivad suuremõõdulised plaadid teevad ka keskpärase ruumi eriliseks. Praktilist poolt kaaludes on neid ka lihtne puhastada, sest pinnal on vähem vuugivahesid, mis tolmu ja mustust koguksid.

3) Keraamilise plaadiga kaetud laud.

Keraamiliste plaatidega saab luua ka efektseid laudu. Pikemate söögi- või koosolekulaudade katmiseks saab kasutada eelpool mainitud suuremõõdulisi plaate. Plaadi servad lõigatakse 45-kraadiseks kaldeks, et ka laua servad ühilduksid ilma vahesid jätmata. Tulemuseks soliidne ja vastupidav laud.

4) Maroko stiilis dekoorplaadid.

Viimastel aastatel on muutunud populaarseks jõuliste mustritega nn “Maroko” stiili plaadid. Eestlastele kohasest tagasihoidlikust ja külmemast stiilist saab just seda tüüpi plaatidega eristuda. Kõige rohkem kasutatakse seda stiili vannitubades ning vanni taha jäävas seinas põhiplaadiga kontrasti loomiseks.

5) Peidetud duši äravool.

Shower-deck süsteem sisaldab täiesti tasast dušialust, millele paigaldatud plaatide vahelt vesi lihtsalt ära voolab. See tähendab, et vee äravool on vaate eest täielikult peidetud. Shower-deck süsteemile saab paigaldada puiduimitatsiooniga plaadid, mis annavad vannitoale puitpõranda välimuse, olles samaaegselt väga vastupidav niisketes tingimustes.

Kuid nagu öeldakse, siis oma silm on kuningas, mistõttu kutsub Home Concept Porcelanosa teid oma salongi kõikide eelpool mainitud toodetega tutvuma.

Home Concept Porcelanosa on ühe tuntuima viimistlus- ja sisutusmaterjali tehase, Porcelanosa Grupo, esimene esindussalong Baltikumis. Fookuseks keraamilised plaadid ning vannitoamööbel. Alguse sai Porcelanosa Grupo 1973. aastal keraamilisi seina- ja põrandaplaate tootvast ning senini antud sektoris lipulaevana püsivast Porcelanosast.

Vaata lisa www.homeconcept.ee

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.