Vuukimise uus tase – Ceresit CE 60 innovaatiline kasutusvalmis vuugitäide

Ceresit tutvustab esimesena Eesti turul uut innovaatilist kasutusvalmis vuugitäidet keraamilistele plaatidele – Ceresit CE 60! Tegemist pole mitte ainult uue toote, vaid ka täiesti uue tehnoloogiaga.

Kasutusvalmis tootele ei ole vaja lisada vett ning puudub ettevalmistusaeg! Toodet saab kasutada kohe pärast pakendi avamist. Lihtne segamine, puhastamine ja viimistlemine ning lühemad ooteajad teevad vuukimise kuni 3 korda kiiremaks võrreldes tsemendipõhise vuugitäitega. Sobib kuni 6 mm laiuste vuukide jaoks.

Ceresit CE 60-ga saavutate alati kauakestvad ja suurepärased tulemused. See on ideaalne valik kõikideks plaatimistöödeks siseruumides, sobides kõigile plaadi- ja looduskivitüüpidele.

Lihtne ja kiire paigaldamine

Ceresit CE 60 vuugitäite kasutamine on ülilihtne. Toote ettevalmistamiseks on vaja vuugitäidet ainult segada. Ceresit CE 60 vuugisegu paigaldamisel on oluline, et pesemine ja profileerimine toimuks kohe pärast vuugisegu pealekandmist.

Vuukida tuleb korraga maksimaalselt 2 m2 suurune ala, mis tuleb seejärel kohe puhtaks pesta, kuid mitte hiljem kui 10 minutit pärast pealekandmist. Seejärel liikuge edasi järgmisele pinnale, korrates sama tegevust.

Vuugitäite paigaldamine on kiire, tolmuvaba ja efektiivne! Korduvalt kasutatav vuugitäide võimaldab minimeerida jäätmete hulka. Vuukimine on kuni 3 korda kiirem võrreldes tsemendibaasil vuugitäitega, puudub vajadus oodata segu kuivamist ja plaate korduvalt pesta.

CE 60 on kohe kasutusvalmis ja korduvalt kasutatav

CE 60 on kohe valmis kasutamiseks ja seda saab ka hiljem korduvalt kasutada. Peale vuugitäite paigaldamist asetage allesjäänud vuugitäite peale kaitsekile ning sulgege kaas. Kasutage allesjäänud vuugitäide ära säilivusaja jooksul (12 kuud).

Eriti lihtne vuukimisvigade parandamine

Ceresit CE 60-ga on võimalik hiljem parandada vuukimisvigu ja täita tühjaks jäänud kohti. Parandused ei jää nähtavaks, kuna vuugitäite värvitoon on alati ühtlane.

Tänu innovaatilisele koostisele, mis ei nõua veega segamist, võite olla kindlad, et vuukide värv vastab teie ootustele. Unustage värvimuutused ja ebaühtlased toonid! Ceresit CE 60 tagab 100% stabiilsed ja ühtlased vuugitoonid paljudeks aastateks.

Saadaval 14 trendikas värvitoonis

CE 60 vuugitäide on saadaval 14 trendikas värvitoonis, mis on hoolikalt valitud järgides kaasaegset disaini. Soovite oma plaatidega samas toonis või kontrastset vuuki – CE 60 abil leiate alati sobiva värvikombinatsiooni.

CE 60 on unikaalne toode! Alates toote ettevalmistamisest, paigaldamisest, puhastamisest ning säilitamisest ja taaskasutamisest – CE 60ga saavutate plaatimistöödel täiesti uue taseme. Vuugitäide on 100% värvistabiilne, ülimalt pleki- ja kulumiskindel ning tagab kauakestvad tulemused pikkadeks aastateks. Seda kõike lühema tööaja ja väiksema materjalikuluga. See annab võimaluse säästa väärtuslikku aega ja kiirendada töö valmimist nii spetsialistil kui ka plaatimistöö tellijal. Vali CE 60 oma projekti jaoks ning veendu ise, kui palju lihtsamalt ja efektiivsemalt teie töö valmib!

Vaadake videost, kuidas CE 60 vuugitäite kasutamine erineb võrreldes tsemendipõhise vuugitäite kasutamisega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.