Soovitused saunarahvale: 3 sauna, mis kaunistavad aeda ja värskendavad vaimu

Foto: Kuldne Börs

Eestlased on saunarahvas – selles pole mingit küsimust. Saunas käiakse igal aastaajal ja iga ilmaga, mis tähendab, et sauna ehitamiseks või soetamiseks pole kunagi halb aeg. Kui ehitamiseks aega napib, ei pea sugugi muretseda – saadaval on mitmeid erinevaid valmisehitatud saunasid, mis näevad muuhulgas väga efektsed välja.  

Torusaun

Torusaun on kindlasti üks esimesi variante, mida sauna otsides kaaluda. Valmis saunade hulgas on need ühed soodsaimad, samuti näevad nad aias kaunid ja stiilsed välja. 2,1 meetri pikkusesse sauna mahub istuma ka arvestatav hulk inimesi, seega saab seal mugavalt aega veeta ka väiksema seltskonnaga. 

3-ruumiline ovaalne saun

Kolme ruumiga ovaalne saun sobib hästi neile saunasõpradele, kes hindavad mugavust ja praktilisust. Lisaks leiliruumile on saunal pesuruum ja eesruum, mis pakuvad võimalust nautida saunaskäiku vahepeal õue minemata. Saunal on ka pisike terrass kahe pingi ja lauaga. 

Panoraamsaun

Eriti luksuslikeks saunaskäikudeks on võimalik soetada ka panoraamsaun, mis pakub kitsas kinnises ruumis istumise asemel võimalust nautida vaadet ümbruskonnale. Tegu on ka ruumika ehitisega – kaheksanurkne klaasist saun mahutab kuni seitse inimest. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.