Müügile on tulnud eriline suurepärases seisus suvekodu, mis tavalisest suvilast kordades soodsam

Ujuvsuvila.Fotod: Uus Maa

Rubriiki toetab

Kes unistab suveks millegi väga erilise soetamisest, ei pea kaugemale vaatama: müügile on tulnud väga mugava lahendusega ujuvsuvila ühes saunaga.

Praegu Viljandimaal asuv suvila on väga lihtsasti transporditav ja sobib müüja sõnul hästi muuhulgas näiteks neile, kel krunt ehituskeelu vööndis või siis majutuse pakkumiseks.

Elamispinda on suvilas 20 ruutmeetrit, kogupindala 45 ruutmeetrit. Magamiskohti on suvilas viis: diivandvoodi kahele, diivanvoodi ühele ja kaks kohta narivoodis. Lisaks võib katusel telkida.

WC on kuivkäimla süsteemil, mis ei tekita ebameeldivat haisu, kuna turvas seob lõhna hästi. Pesemisruum kasutab pesukausse. Kerise küljes olevast paagist saab kergesti sooja vett; võimalik paigaldada ka moodsamaid lahendusi. Reovesi jookseb ujuvsuvila 200-liitrisesse paaki.

Suvilal on kolm erinevas suuruses terrassi.

Elektri tarbeks on suvila varustatud kahe kvaliteetse akuga (12 volti ja 125 amprit tk, kokku 24 volti ja 250 amprit) ja kvaliteetse inverteriga, mis muudab voolu 220V. Lisaks on võimalik generaator ühendada või laadida kaldavoolujuhtmega.

Ujuvsuvila on müüja sõnul algusest lõpuni puhas käsitöö ja kunstiteos. Siseruumis on näiteks klaaspõrand, mille saab teha põrandaluugiks, et aastaringselt diivanil istudes kala püüda.

Suvilaga tuleb kaasa kogu mööbel ja tehnika. 15. maini on suvila saadaval 59 900 euro eest, tavahind on 75 000 eurot. Vaata rohkem Uus Maa koduleheküljelt.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.