Läheb lahti: Tallinna jõuluturg avatakse järgmisel nädalal

Tallinna jõuluturg.Foto: Konstantin Sednev, Postimees Grupp

Tallinna jõuluturg avatakse Raekoja platsil 15. novembril.

Korraldaja esitas Tallinna linnavõimule 16. oktoobril avaliku ürituse loa taotluse jõuluturu korraldamiseks Raekoja platsil 15. novembrist kuni 7. jaanuarini.

Jõuluturg on avatud iga päev kella 10-20. Soovi korral võib kaubeldapühapäeval ja neljapäevalkella 8-22 ning reedel ja laupäeval kella 8-23. Kaubeldakse jõuluteemaliste käsitööesemete ja suveniiridega. Pakutakse sooje suupisteid ja jooke. Jõuluturu kultuuriprogramm toimub reedeti ja laupäeviti kella 16-19, pühapäeviti kella 12-15. Aastavahetusel on kavas meeleolukas eriprogramm kella 22-2.30. Rohkem informatsiooni leiab veebiaadressilt www.ChristmasMarket.ee.

Korraldaja avaliku ürituse loa taotluse on kooskõlastanud päästeameti Põhja päästekeskus, politsei- ja piirivalveameti Põhja prefektuur, Tallinna ettevõtlusamet, Tallinna keskkonna- ja kommunaalamet, Tallinna kultuuriamet, Tallinna linnaplaneerimise amet, Tallinna sotsiaal- ja tervishoiuamet, Tallinna transpordiamet, Tallinna Kesklinna valitsus, Tallinna Õpetajate Maja, Tallinna raekoda ning Tallinna linnakantselei.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.