Eriti hea pakkumine: uus A-energiaklassi maja on saadaval haruldaselt soodsa hinnaga

Fotod: KV.EE

Siin on üks väga hea võimalus soetada endale täiesti uus maja, mille hind ei võta hinge kinni.

Pärnu linna lähedal Papsaares on müüa uus maja, mis lõplikult valmib käesoleva aasta märtsis. 166-ruutmeetrine maja asub 1542-ruutmeetrisel kinnistul ja kõige selle hinnaks on 275 000 eurot.

Ühekorruselise maja esikust avaneb ligipääs avarale ja valgusküllasele elutoale, vasakule küljele jäävad soe garaaž ning tehnoruum. Esikust paremale ehk maja teise tiiba jäävad avar koridor, tualett, kolm magamistuba (millest üks on walk-in garderoobiga), majapidamisruum, vannituba ja saun. Terrassile pääseb nii elutoast, köögist, majapidamisruumist, vannitoast kui ka suurest magamistoast, terrassi juurde kuulub ka mullivanni paigaldamise võimalus.

Tegu on puitkarkassmajaga, mis on ehitatud plaatvundamendile. Maja välisseina katab puitvoodrilaud ja osaliselt on maja kaetud plekkfassaadiga. Siseseinad on ehitatud kivist. Suured klaaspinnad toovad tuppa palju loomulikku valgust ja annavad suurepärase vaate loodusele. Selleks, et klaaspinnad maksimaalselt sooja hoiaksid, on paigaldatud kvaliteetsed täisalumiiniumaknad. Majal on olemas kaasaegne puurauguga maaküte ja soojustagastusega ventilatsioon.

Elumaja ümber on õu, mida on võimalik vastavalt enda maitsele lõpuni kujundada. Esialgu on kinnistule istutatud elupuud, lisaks leiab kõrghaljastust. Aiailu saab nautida L-kujuliselt umbes 60-ruutmeetriselt terrassilt. Sissesõidutee kaetakse unikiviga ja aeda külvatakse muru. Krundile on loodud ka elektriauto laadija paigaldamise võimalus.

Pärnu kesklinn jääb mõneminutilise autosõidu kaugusele. Vaata rohkem kinnisvaraportaalist KV.EE.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.