Fotod: hea hinnaga on müügile tulnud võimas taluhäärber suure kinnistuga

Fotod: KV.EE

Rubriiki toetab

Siin on hea pakkumine kõigile, keda köidavad häärberitega talukohad: Järvamaal Pällastveres on üks selline just mõistliku hinnaga müügile tulnud.

Müügile on tulnud suur talukompleks, kuhu kuuluvad mitmed hooned ja ligi kaks hektarit maad. Tegemist on privaatse piirkonnaga metsade ja põldude vahel.

1928. aastal valminud peamajas on kaks korrust, ülemine neist välja ehitamata ja väga võimalusterohke. Veetorustik on ülakorrusele ära viidud. Alumisel korrusel on köök, elutuba ja kaks magamistuba ning sahver. Maja köetakse korralikult hooldatud ahjudega.

Vooder on majal vahetatud veidi vähem kui kümme aastat tagasi. Katus on osaliselt parandatud, peab hetkel vett, kuid vajab veel veidi tähelepanu. Vesi tuleb majja oma puurkaevust, kanalisatsioonilahendusena on maa all mahuti.

Kõrvalhoones on peosaal koos kaminasaaliga. Samas hoones on ka suur ruum, mida saab kasutada garaažina ja mahutab vähemalt 4 autot. Hoovis on puukuur ja suur töö- ning aiatööriistade kuur. Lisaks on olemas kasvuhoone ja pumbajaam.

Veidi eemal majast asub korralik saun. Sauna ees asuvasse vanasse salvkaevu on ehitatud kümblustünn. Sauna kõrval asub töökorras suitsuahi, mille jaoks on ehitatud eraldi pisike hoone. Suitsuahju korstnaks on vana talu korsten, pärit 18. sajandist.

Lähim asutus koos kooli, lasteaia ja poodidega asub 6 kilomeetri kaugusel Imaveres, kus asub ka Eesti populaarseim tankla/restoran “Tikupoiss”.
Kõige selle privaatsuse juures on suureks plussiks ka see, et Tallinn-Tartu maanteest on talu vaid 4 kilomeetri kaugusel.

Kompleks on müügis hinnaga 134 500 eurot. Vaata rohkem kinnisvaraportaalist KV.EE.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.