Harjumaal algas uue elurajooni teise etapi ehitus

Ridaelamu.Foto: Invego

Rubriiki toetab

Kinnisvaraarendaja Invego alustas 40 miljonit maksva Uus-Järveküla elamurajooni teise etapi ehitusega, mille käigus valmib 2025. aasta esimeses pooles veel 30 rida- ja paarismajakodu.  

“Oleme viimastel kuudel müünud Uus-Järvekülas tosin uut rida- ja paarismaja, mis on igati hea tulemus. Muidugi on turg palju rahulikum kui kaks-kolm aastat tagasi, kuid läbimõeldud ja lisandväärtust pakkuvad uusarendused müüvad ka täna,” selgitab Invego juht Kristjan-Thor Vähi otsust järgmise etapi ehitusega alustada. 

Vähi sõnul kaalub tänane tüüpiline koduostja läbi mitu erinevat võimalust ja langetab siis otsuse. “Nii-öelda paberil müümise tippajad on selleks korraks läbi. Samas tugevad arendajad teevad oma asja edasi ja nende loodav väärtus on ostjale nii silmaga nähtav kui käega katsutav,” räägib Vähi, kelle sõnul on uue etapi ehitusega alustamine oluline ka nende kümnete perede jaoks, kes juba Uus-Järvekülas elavad. “Invego tugevus on terviklike elurajoonide arendamine ning sellest saab täit rõõmu tunda siis, kui kogu rajoon on valmis,” on Vähi veendunud. 

Kokku rajatakse Uus-Järveküla elurajooni 165 rida- ja paarismaja kodu peredele, kes soovivad elada looduse keskel, linna vahetus läheduses ning hindavad privaatsust ja looduslähedust, mida korteris elamine ei paku. Uus-Järvekülas on poed, koolid ja lasteaed mugavas läheduses ning linnaga korralik ühendus nii ühistranspordi kui autoga. Teises etapis ehitatakse kolm ridaelamut ning kaheksa uut paarismaja Uus-Järveküla tee ja Kindluse tee ääres. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.