Hea hinnaga on müüa renoveeritud maja ja viis hektarit maad

Fotod: KV.EE

Rubriiki toetab

Müügile on tulnud talumaja, mille juurde kuulub tervelt viis hektarit maad.

Viljandimaa Põhja-Sakala vallas Vihi külas on müüa 130-ruutmeetrine heas korras talumaja, millega tuleb kaasa väga suur kinnistu.

Majas on kolm magamistuba, elutuba, köök, vannituba, WC, sahver ja katlamaja. Maja köetakse keskküttekatlaga, lisaks on kasutatavad ahi ja õhksoojuspump.

66-ruutmeetrises kõrvalhoones on puuküttega ja veevärgiga garaaž. Asukoht suure maantee ääres võimaldab seal ka ettevõtlusega tegeleda.

Lisaks on kinnistul vana küün ja kaks uue katusega sauna. Lisaks maakivikelder ja veeühendusega väliköök ning kütteta garaaž.

Krundi ümber on seitse aastat tagasi istutatud männid ja kuused, mis praeguseks paari meetri kõrgused. On olemas õunapuuaed, marjapõõsad, uus kasvuhoone.

Kool jääb talust 8 kilomeetri kaugusele Suure-Jaani, lapsi sõidutab koolibuss. Suure-Jaanis on poed, veekeskus ja muu eluks vajalik.

Ostuhinna sees on Arupõllu-nimeline naaberkinnistu. Kui endal nii palju maad vaja ei ole, saab selle mugavalt maha müüa. Arupõllu kinnistul on alustatud ka uue maja ehitamise töödega.

Vaata rohkem kinnisvaraportaalist KV.EE.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.