Kasuta võimalust: elamisvalmis suvemaja on pakkumisel väga hea hinnaga

Fotod: KV.EE

Rubriiki toetab

Müügile on tulnud suvemaja, mille teeb eriti ahvatlevaks mõistlik hind, millega seda pakutakse.

Tegemist on ratastel majaga, millega maad kaasa ei tule. Ratastel hoone aga tähendab, et seda saab paigaldada igale poole: ka sinna, kuhu statsionaarset maja ehitada ei tohi. Maja hinnaks on 29 000 eurot.

Müüja sõnul on maja transpordiametis arvel ja sellel on registrinumbrid ning VIN-kood. Registrinumber on 594 YNN.

Maja mõõtudega 6,6×2,5 meetrit liigitub minimajaks. See sobib aastaringseks elamiseks, on soojustatud. Majas on puuküttega saun koos dušiga. Fassaad on termopuidust, katus plekist, paigaldatud on kahekordsed plastikaknad. Maja kütab ära toapoolt köetav klaasuksega saunaahi ning vajadusel saab paigaldada õhk-soojuspumba.

Sisustusse kuuluvad köögimööbel, pliit, külmkapp, kubu, diivan-voodi. Kogu sisustus jääb ostjale. Köögis on ruumi veel pesumasinale või nõudepesumasinale.

Majas on soojavee boiler, veesüsteemi saab ühendada sissetuleva trassiga ja kogumispaagiga ning elektrisüsteemi saab ühendada väljastpoolt maja olevasse vooluvõrku. Majas on eraldi ruum, kus on olemas WC valmidus. Kliendi soovil pannakse sinna pott või antakse kaasa mobiilne käimla.

Maja toimetatakse Eesti piires tasuta kohale, aidatakse vee- ja elektriühendustega, paigaldatakse väljaspool maja olevatele veetorudele soojenduskaabel.

Maja asub praegu Vasalemmas, kokkuleppel saab seda vaatama minna. Rohkem infot: KV.EE.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.