Pildid: Kopli liinidel algas Põhja-Tallinna kahe mereäärseima kortermaja ehitus

Sepa 28.Fotod: arendaja

Ehitusfirma Mitt & Perlebach alustas veebruari algusega Kopli liinide ja ühtlasi Põhja-Tallinna mereäärseimate kortermajade ehitusega.

Mereäärne kortermaja „Merevaate residents“ aadressil Sepa tänav 28 valmib Kopli liinide alale 2025. aasta teiseks pooleks.

Ehitusfirma Mitt & Perlebach alustas Merevaate Residents OÜ arendatava kortermaja ehitustöödega veebruari alguses. Ehitusleping sõlmiti möödunud aasta lõpus, ehitusettevalmistustööd on nüüd lõppenud ning on õige aeg lüüa koppa maasse. Arendusprojekti juhib ja korterite müüki korraldab Eco Advice Kinnisvara.

Uus energiatõhus 34 korteri ja 3 äripinnaga uusarendus koosneb kahest hoonest – mõlemas 5-korruselises hoones on 17 korterit. Kortermaja jääb ajaloolise Kopli liinide asumisse juba välja arendatud arendusala kõrvale.

Unikaalse asukohaga korterite müüki korraldava Eco Advice Kinnisvara juhataja Anton Nikitini sõnul on heameel, et uusarenduse eelmüük on olnud väga edukas ning tänaseks on müüdud 54% pindadest, mis annab tugeva kindlustunde ehitustegevusega alustada.

„Uusarenduse ettevalmistava töö tulemusi saab kõigepealt hinnata eelmüügi edu järgi, sel hetkel hinnatakse nii arhitekti, projekteerijate kui müügimeeskonna tegevust. Selle järgi saab öelda, et Sepa 28 projektil on läinud väga hästi, mis annab kindlustustunde ja soovi ehitusfirmal projektiga liituda. Meil on hea meel jätkata juba pikaajaliseks kujunenud koostööga Eco Advice professionaalse meeskonnaga,” ütles peatöövõtja Mitt & Perlebach juhatuse liige Kristjan Mitt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.