Rakveres valmisid ettevalmistustööd linna aegade suurima elamuarenduse rajamiseks

Rakvere linna vaade.Foto: Shutterstock

Rubriiki toetab

“Nüüdsama valminud Navi tänava arenduse puhul on tegemist Rakvere linna ajaloos esimese ja suurima elamuarendusega,” sedastas abilinnapea Kert Karus pressiteates.

Välja on ehitatud kogu vajalik infrastruktuur: tänavad, sõidu- ja kõnniteed, rajatud tänavavalgustus, kinnistutele on tehtud elektriliitumised, välja ehitatud ülikiire internetivõrk ning rajatud ühistranspordi ühendus. “Nüüd ootame sinna elanikke, kes soovivad Rakverre rajada oma kodu,” märkis Karus.

Navi tänava arendusprojekt ei jää viimaseks omataoliseks. Karuse sõnul on peagi valmimas Ööbiku tänava ümbruskonna elamuarenduse detailplaneering. “Selle detailplaneeringuga lahendame Linnuriigis Ööbiku tänava ja Rägavere tee vahelise ala elamuarenduse, millega loome jälle mitmeid uusi kinnistuid kodude ehitamiseks,” lausus abilinnapea.

Ta lisas, et uuel aastal on ka juba konkreetsed mõtted järgmise elamuarenduse detailplaneeringu osas, millega hakatakse tegelema 2024. aasta esimeses kvartalis.

“Mul on hea meel, et linnavalitsus on viimased kaks aastat süsteemselt tegelenud elamuarendusega Rakvere linnas ja Navi tänava elamuarendusprojekti valmimine on ehe tõestus plaanide realiseerimisest. Töötame sama süsteemselt edasi, et luua elanikele võimalusi unistuste kodu rajamiseks Rakverre,” kinnitas Karus.

Hoonestusõiguse enampakkumise vooru nii Navi tänava kui ka teistele elamukinnistutele kuulutab linnavalitsus välja oktoobri esimesel nädalal. 

Navi tänava elamuarenduse ehitustöid teostas T.A.K. Ehitus OÜ.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.