Tallinna külje alla kerkib järgneva viie aasta jooksul enam kui 240 uut kodu

Rae valda kerkib enam kui 240 uut kodu.

Everaus Kinnisvara soetas Rae vallas asuvasse Järvekülla ja Rae külla täiendavalt kaks elamuarendusmaad, mille arendustega investeeritakse piirkonda üle 75 miljoni euro. Pea 30 hektari suurusele maa-alale rajatakse järgmise viie aasta jooksul kokku enam kui 240 uut kodu ridaelamute, paarismajade ja eramute näol.

Everaus Kinnisvara asutaja ja tegevjuhi Janar Muttiku sõnul käivad hetkel Kindluse arenduse projekteerimistööd. „Järvekülas Kindluse Kooli kõrval asuva Kindluse arenduse infrastruktuuri ehitus algab käesoleva aasta teisel poolel,“ räägib Muttik ettevõtte plaanidest. „Rajame Järvekülla kodud, mis sobivad nii järelkasvu planeerivatele, lastega peredele, kui ka neile, kes on juba vanaema-vanaisa tiitli väärilised. Enne avaliku müügi algust oleme sõlminud tehinguid kümne kliendiga, mis ilmestab hästi piirkonna potentsiaali ja väärtust.“ Mastaapselt 21 hektari suuruselt arendusalalt leiab endale kodu pea 170 peret.

Rae külla lähiaastatel rajatava Raemõisa Kooli kõrval paikneva 8,4 hektari suuruse Raeküla arenduse infrastruktuuri rajamisega alustatakse 2025. aastal. Eelkõige noorperede vajadusi silmas pidavasses elamukvartalisse rajatakse 72 kodu, kus paiknevad nii paarismajad kui ridaelamud.

„Rae vald on hea näide sellest, kuidas omavalitsus panustab palju lasteaedade ja koolide vabaaja veetmiseks mõeldud alade loomisesse, kaasates sinna ka kinnisvaraarendajaid,“ kirjeldas Muttik koostööd Rae vallaga.

„Oleme nii mõnelegi Rae valla kandile elu taas sisse puhunud ning andnud oma panuse terviklikku ruumiloomesse ja mitmekülgse elukeskkonna kujundamisse. On hea meel, et seda on ka märgatud ja tunnustatud Rae valla heakorrakonkursil,“ märkis Muttik lisades, et hea infrastruktuur, pealinna lähedus, arenev keskkond ja nooruslik kogukond on tegurid, mis nii arendajat kui kliente Rae vallas võluvad.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.