Aita leida haige koera surema jätnud keskealine meesterahvas

Haigena hüljatud koer Võsu bussipeatuses.Fotod: erakogu

Rubriiki toetab

  • Tahad parandada oma lemmiku tervist?
  • Hea ja kindel partner Sinu lemmikule!
  • Vaata pakkumisi!

Palutakse kõigi tähelepanelike inimeste abi: loomapäästjad otsivad taga meest, kes tõi hiljuti bussiga oma haige koera suvituspiirkonda ja jättis ta sinna maha.

Mõned päevad tagasi tekkis Lääne-Virumaale Võsule suuremat kasvu koer, kelle päritolust keegi midagi ei teadnud. Hea südamega inimesed ja loomapäästjad võtsid koera oma hoole alla, kuid kahjuks selgus, et tema heaks enam kuigi palju ära teha ei saanud: koera kopsust ja maost leiti kasvajad, sooled liiva ja kruusa täis, hambad poolenisti puudu. Lisaks oli loom ilmselt peksa saanud.

Asja uurima hakates selgus, et koer ei jõudnud Võsule omapäi: looma tõi sinna 14. mail Rakverest 17.35 väljunud Hansaliinide bussiga keegi 40-50aastane nokamütsi ja seljakotiga meesterahvas, kes tuli bussile enne Vergit, tuli Võsul bussilt maha, lasi koera rihmast lahti ja jättis ta siis sinnasamma saatuse hooleks.

Nüüd palub MTÜ Aita Mind Koju, kelle vabatahtlikud koera loomakliinikusse toimetasid ja seal temaga tema viimased hetked veetsid, kõigi tähelepanelike inimeste abi, et see meesterahvas üles leida.

Kõik, kes koera omanikust või ta Võsule hüljanud mehest midagi teavad – võtke ühendust MTÜ Aita Mind Koju vabatahtlikega SIIT.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.