IKEA langetab taas hindu, isegi kuni 70 protsenti

IKEA.Foto: Shutterstock

Kodusisustustoodete jaemüüja IKEA jätkab Eestis hindade langetamist. See on juba teine kord sel aastal, kui Rootsi mööblihiid oma toodete hindu alandab. Mõne toote hind langeb 70% võrra.

„IKEA jaoks on esmatähtis pakkuda taskukohaseid hindu, mis lubavad paremat kodust elu luua võimalikult paljudele inimestele. Kuna elamiskulud kasvavad, pöörame hindadele veelgi suuremat tähelepanu. Kohaneme pidevalt muutuva turuolukorraga ja reageerime võimalusel alati hindade langetamisega. Alates 14. maist alandame sel aastal juba teist korda hindu veelgi rohkematel toodetel, mida IKEA külastajad armastavad,“ ütleb IKEA Eesti turu juht Marko Põder.

Veebruaris langetas IKEA sadade eri kategooriate toodete hindu alates oma ikoonilistest mööbliesemetest nagu diivanid, tugitoolid ja erinevad hoiustamislahendused ning lõpetades kodutarvikutega.

14. maist on alandatud hindadega saadaval veelgi rohkem tooteid:

DRAGAN hambaharjatops maksab 3,49 eurot (varem – 4,99 eurot)

TRENSUM peegel – 3,99 eurot (varem – 6,99 eurot)

RÅSKOG ratastega riiul – 39,99 eurot (varem – 49,99 eurot)

INGOLF tool – 49 eurot (varem – 59 eurot)

INGATORP laud 299 eurot (varem – 329 eurot).

„Viimasest IKEA koduse elu uuringust selgus, et neljandiku Eesti elanike jaoks on koduse elu kontrolli all hoidmise peamine takistus asjaolu, et neil pole kodu eest hoolitsemiseks piisavalt ressursse. Seetõttu näitame pideva hinnalangusega, et oleme nende poolel, kes on valmis oma kodust igapäevaelu paremaks muutma – eriti kodu värskendamise hooaja lähenedes,“ ütleb Põder. Tema sõnul optimeerib IKEA hinnakujunduse väärtusahelat, suurendab mahtusid ja saab tänu sellele kulusid langetada ning klientide jaoks hindu alandada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.