IKEA langetas tänasest Eestis väga paljude toodete hindu

IKEA

Praegu, kui elukallidus tõuseb ja otsitakse üha uusi võimalusi kulusid kokku hoida, astub IKEA järjekordse sammu, et olla taskukohane võimalikult paljudele ning pakub alates tänasest Eesti elanikele veelgi madalamaid hindu.

„Kooskõlas oma visiooniga luua paremat igapäevaelu paljudele inimestele soovime pakkuda võimalikult taskukohase hinnaga tooteid, et Eesti elanikud saaksid oma kodud sisustada funktsionaalselt, esteetiliselt ja kestlikult. Jälgime nii üleilmsete kui ka kohalike turgude dünaamikat ja võimalusel reageerime sellele, langetades hindu. Vaatamata maailmamajanduse praegusele heitlikule olukorrale näeme tarnetega ja toormaterjalidega seotud positiivseid arenguid. Seega kanname nende kulude vähenemise üle sinna, kus see toob otsest kasu meie klientidele ning alandame hindu,“ ütleb IKEA Eesti turu juht Marko Põder. 

Alates 1. veebruarist pakub IKEA madalamaid hindu nii Tallinna poes, Tartu esinduses kui veebis.

Madalam hind kehtib nii mööblile kui sisustustoodetele

IKEA langetab hindu suurel osal tootevalikust, kokku sadadel eri kategooria toodetel – alates väga tuntud ja armastatud toodetest nagu diivanid, tugitoolid ja hoiulahendused kuni väiksemate sisustustoodeteni. Näiteks Eesti elanike seas menuka MALM kummut hakkab varasema 89 euro asemel maksma 79 eurot, NYMÅNE laelamp 59,99 euro asemel 39,99 eurot, MICKE kirjutuslaud 99 euro asemel 79 eurot. IKEA langetab ka eestimaalaste seas armastatud  KALLAX riiul, paljude tekkide ja arvukate teiste kodusisustustoodete hindu. 

Põdra sõnul vaatab IKEA oma toodete hindu korrapäraselt üle, et olla kindel, et tooteid, mis teevad koduse elu paremaks, saavad endale lubada võimalikult paljud inimesed.

„Pandeemia, inflatsiooni ja sõja aegadel oleme tähele pannud, et kodune elu on Eesti elanike jaoks jätkuvalt tähelepanu keskpunktis. Hindade langetamisega anname märku, et oleme olemas kõigi jaoks, kes soovivad kodust igapäevaelu paremaks teha ilma pere eelarvet lõhki ajamata,“ ütleb Põder. Tema sõnul pole igapäevase madalama hinna pakkumine ajutine allahindlus, vaid on siin selleks, et jääda. IKEA püüab alati hinnastamise väärtusahelat optimeerida ja mahte suurendada, mis võimaldab omakorda vähendada kulusid ja langetada toodete hindu Eesti elanikele.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.