Sisuturundus

Säästa kuludelt: miks ei tasu oma elektripaketti kergekäeliselt valida?

Enamik meist ei mõtle igapäevaselt sellele, mis meie valgusteid ja kodumasinaid käimas ja vett soojana hoiab.

Veel vähem mõeldakse sellele, et elektri majapidamisse vedamiseks on kuskil e-kirjakastis või laua sahtli põhjas ka elektrileping, millele märgitud lõppkuupäev ühel päeval kätte jõuab.

Miks võiks elektrimüüjat valides natuke süveneda?

Tavatarbijad jätavad elektrimüüja valimise tihtilugu viimasele hetkele, kuna ei nähta rahalist võitu või siis tundub sobiva teenusepakkuja välja valimine kohe liialt keeruline.

Tulemuseks võib olla üldteenusega liitumine, mis omakorda võib tähendada kõrgemaid elektriarveid, kuna paketti ei süvenetud piisavalt.

Tegelikult tasub oma elektripaketi ja teenusepakkuja valimiseks hetk võtta, maha istuda ja valikuga tutvuda.

Täna on tarbijatel laiem valik kui kunagi varem ning nii eraisikud kui asutused leiavad otsides reeglina sellise paketi, mis just nende tarbimisharjumuste ja -mahtudega sobib.

Lisamotivatsioon valiku langetamiseks

Kui sinul on parasjagu elektrileping lõppemas ning vaja valida uus müüja ja pakett, siis tasub vaadata Elektrumi poole. Nimelt on Elektrumis aasta lõpuni käimas kampaania, mis võiks anda lisamotivatsiooni otsuse langetamiseks.

Kõik erakliendid, kes sõlmivad ajavahemikus 6.10.2020 – 18.12.2020 elektrilepingu Elektrumis, osalevad vägevate auhindade loosis.

Lisamotivatsiooni pakett tähendab, et võita võib Xiaomi robottolmuimeja, Apple Watch Series 6 nutikella ja Apple 8nda generatsiooni tahvelarvuti! Loe lisaks kampaania ja tingimuste kohta kodulehelt.

Kui loosikampaaniast jääb sinu jaoks väheks, siis parajasti on Elektrumis käimas ka kaks sooduskoodi kampaaniat.

Üha enam on klientide jaoks oluline elektrienergia päritolu. Seetõttu on Elektrumis võimalik valida ka 100% taastuvenergia allikatest toodetud pakett Roheline Klõps. Nii saab igaüks väga lihtsa vaevaga anda oma panuse keskkonna säästmisse ja toetada taastuvenergia võidukäiku.

Elektrienergia päritolu audentsuses kahtlema ei pea, sest pärast elektrilepingu sõlmimist on Elektrumi iseteeninduskeskkonnas võimalik alla laadida Powered by Green sertifikaat.

Powered by Green sertifikaat tagab, et Elektrumi poolt tarnitav energia pärineb üksnes 100% taastuvatest energiaallikatest (peamiselt päikese-, tuule-, hüdro- ja bioenergia) ning kaetud amtelike päritolutunnistustega Elektrituruseaduse tähenduses. Päritolutunnistus võimaldab tuvastada nii energia tootmisviisi kui konkreetse tootmisseadme.

Kuni 30.11.2020 saad sooduskoodiga „Powered By Green“ päritolutunnistusega kaetud roheenergia tavaelektri hinnaga!

Kui sinu jaoks on aga kõige olulisemaks lisaväärtuseks hoopis kodutehnika kindlustamine, siis tasub vaadata Elektrum Kaitseb pakkumise poole.

Kuni 30.11.2020 saab sooduskoodiga „elektrum kaitseb“ koos kodutehnika kindlustusega elektripaketi soodushinnaga ehk fikseeritud hinnaga elektrilepingu ilma kuutasuta!

Kindlustusteenuse pakkuja on If P&C Insurance AS ning kindlustustingimustega saad tutvuda www.if.ee ja vajadusel küsida lisainfot kindlustustelefonil +372 777 1211.

Elektrumis on praegu käimas hulk kampaaniaid, mis annavad lisamotivatsiooni elektripaketi vahetamiseks. Vali aga sobiv välja ja sõlmi leping.

Mida Elektrum pakub?

Lisaks kampaaniatele tasub Elektrumit valida juba pidevalt areneva tootelahenduste pärast.

Kuna juba tuttavaks saanud päikesejaamade võtmed kätte lahendusele ja Tark kodu kodujuhtimisseadmetele, on Elektrumi tootepagasisse lisandumas elektriautode laadijad, mida on võimalik integreerida ka kodumajapidamisse. 

Nende kõigi kohta on võimalik lugeda ka Elektrumi kodulehelt Elektrum.ee. Pakutavate elektripakettidega saad samuti end meie kodulehel kurssi viia.

Seega mine juba täna elektrumi kodulehele ning leia endale sobiv elektripakett või energiatoodete lahendus!

Lülita paremaks!

Sinu Elektrum

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.