Uus võimalus: arved saab nüüd korraga ära maksta kõigest ühe klikiga!

Perfi äpp on personaalne abiline arvete haldamisel.Foto: Perfi

Tead küll seda tunnet, kui arvete maksmise tähtajad hakkavad lähenema ja pulss tõuseb häirivalt kõrgele. Pinget aitab maha võtta Eestis ainulaadne arvete maksmise lahendus, mis aitab hallata ja maksta arveid ühest kohast ühe nupuvajutusega. 

Arvete haldamise uus rakendus Perfi võimaldab kõik igakuised arved koondada ühte äppi ja tasuda nende eest ühekorraga. Äpis saab maksta nii elektri, gaasi, prügiveo, vee, kütte kui ka muude igakuiste teenuste eest, nagu televisioon, internet ja mobiiliteenused. Lisaks kodukuludele võib Perfi kaudu tasuda ka lasteaia, kooli ja huviringide arveid. 

Eriti mugav kõige selle juures on, et äpp saadab meeldetuletusi saabuvatest maksetähtaegadest – nii on arved alati õigel ajal makstud. 

“Finantsvabaduse eelduseks on see, et inimesed suudavad oma kulusid terviklikult hallata, ilma et see nõuaks neilt ülemäärast ajakulu. Meie teenus on Eesti turul ainulaadne, võimaldades koondada kõik eraisiku teenusepakkujate arved ning tasuda need ühe ülekandega,” sõnab Perfi tegevjuht Karin Lõhmuste. 

Just kulude kontrolli all hoidmine annab Lõhmuste sõnul parema ülevaate vabadest vahenditest ja toetab rahalise kindlustunde kasvatamist, aidates planeerida säästmis- või investeerimisstrateegiaid. “Kuna meie visioon on olla iga inimese isiklik finants-tarkmees-taskus, lisame Perfisse järjest funktsioone terviklikumaks rahaasjade haldamiseks.” 

Parem ülevaade oma püsikuludest 

Perfi koondab sinu igakuised püsikulud ühte kohta, mis teeb nende jälgimise ja planeerimise palju lihtsamaks. Lisaks kuvab äpp igakuised kulud graafikuna, samuti on kogu info makstud arvete kohta leitav arhiivist. Pikema aja jooksul on tänu sellele võimalik näha väljakujunenud tarbimis- ja maksemustrit. Mugavust lisab veel asjaolu, et platvorm loob graafilise pildi, kus muutused on silmale hästi hoomatavad.

Äpist leiab veel teisigi kasulikke funktsioone. Näiteks saab kasutaja ise valida, milliste teenusepakkujate arveid ta Perfi kaudu tasub. Selleks tuleb suunata oma arved personaalsele Perfi meiliaadressile, mis luuakse konto avamisel.

Perfi mobiilirakenduses on saadaval ka meeldetuletused eelseisvate maksetähtaegade kohta.

Peale kõige muu saab Perfi kaudu toetada heategevust ning vajadusel tasuda oma arvete eest ESTO-osamaksetega.

Rakendus on saadaval nii Apple App Store’is kui ka Google Plays. Kõikidele uutele klientidele on teenus esimesed kolm kuud tasuta, edaspidi on hinnaks 2,99 eurot kuus. Rohkem infot leiad Perfi kodulehelt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.