Talveõhtud valgeks juhtmevabade valgustitega

Juhtmevabad valgustid on pimedal ajal väga mõnusaks interjööritäienduseks, millega saab hubast valgust lisada sinna, kus seda kõige rohkem vaja on. Kasuta selliseid lambikesi täiendava valgusallikana näiteks aknalaual, riiulis, laual, öökapil või kummutil.

Hea on see, et juhtmevabu lampe saab välihooajal edukalt endaga rõdule, terrassile, aeda või miks mitte ka õhtusele piknikule kaassa võtta.

ELKE Mööbli valikust leiab palju erinevaid juhtmevabu valgusteid, millest kümme on nüüd teie ees.

Kõrgläikega HAY Pao juhtmevaba valgustion saanud inspiratsiooni mongoolia jurtadest. Paole on iseloomulik lihtsuses peituv esteetilisus ja minimalistlik ilu. Valgusallikas on peidus kupli sees, mistõttu on langev valgus ühtlane.

 Jaapani keraamikatehnikast inspiratsiooni saanud &Traditioni Raku juhtmevabale valgustile on iseloomulik käsitsi tehtud pragunenud emaili efektiga glasuuritud keraamikast tugijalg, mis muudab iga valgusti eriliseks ja unikaalseks.

Juhtmevaba Edison The Petit Fatboylt on armas täiendus nii tuppa kui õue – lambikesega saad lisada hubast valgust aknalauale, lastetuppa, õuelauale, rõdule jne. Praktilisust lisab selle materjal – kuna Edison The Petit on üleni plastikust, on seda muretu kasutada ja lihtne hooldada.

Muuto Piton on eristuva disainiga juhtmevaba valgusti, mida saab kasutada erinevates asendites, sealhulgas rippuvas. Piton sobib kasutamiseks sise- ja välitingimustes.

Juhtmevaba Karl-Johan New Worksilt on orgaaniliste vormidega valgusti, mis sobib hästi hubase valguse andmiseks nii sise- kui ka välitingimustesse. Valgusti tugevust saab reguleerida.

Rohkem kui pool sajandit tagasi disainitud &Traditioni Flowerpot valgusti juhtmevaba versioon on muutunud tänu oma disainile ja laiale värvivalikule väga paljude lemmikuks. Valikust leiab nii kõrgläikega kui ka mattviimistlusega erksates ja tagasihoidlikemates värvitoonides lambikesi.

Armas Meridian juhtmevaba valgusti ferm LIVINGult on hea täiendus aknalauale, riiulisse, kummutile või lauale.

Gubi Multi-Lite valgustitesarja kuuluv juhtmevaba lamp sobib kasutamiseks nii sise- kui ka välitingimustes. Sarnaselt sarja teistele valgustitele õhkub ka juhtmevabast mudelist ajatust ja luksust.

HAY Apollo on juhtmevaba lambikeon üleni opaalklaasist, mille tulemusena on valgus väga hubane ja valguse loodav atmosfäär intiimne. Valgustile lisab iseloomu kergelt kaldus kupliosa.

Disainiklassika austajatel on raske panna Verner Pantoni disainitud Louis Poulseni Panthella sarja kuuluvale juhtmevabale lambile – kaunite proportsioonidega Panthella lisab lisaks mahedale valgusele interjööri tubli annuse elegantsi ja stiilsust.

Tule tutvu erinevate juhtmevabade valgustitega ELKE Mööbli sisustussalongis Järve Tornides (Järve 2, Tallinn) ja piilu tooteid ka ELKE Mööbli e-poest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.