Venita õhtud õues pikemaks: võta juhtmevaba lambike kaasa rõdule, aeda ja piknikule

Juhtmevaba lambike Edison The Petit Fatboylt on armas täiendus nii tuppa kui õue.Foto: tootja

Juhtmevabad valgustid on just need, mida vajad, kui soovid õuesolemist õhtuti veelgi kauem nautida. Selliseid lambikesi on mugav endaga näiteks aeda, terrassile, rõdule ja õhtusele piknikule kaasa võtta ning õuealad valgeks ja hubaseks muuta. 

Hea on see, et juhtmevaba lambikest saad peale välihooaja lõppu väga edukalt toas edasi kasutada, pannes selle näiteks riiulisse, aknalauale, öökapile, diivanilauale või mujale mahedat valgust andma. 

ELKE Mööbli valikust leiab selliseid juhtmevabu valgusteid mitu.

Menu Carrie LED valgustiga saab õuehooajast maksimumi võtta – käepidemega disain ja kuni 10 tundi kestev aku võimaldavad luua hubast ja mõnusat äraolemist kuni hommikuni. Carrie valgusti on saadaval mitmes värvitoonis. Heaks lisaks on kolm erinevat valgustugevuse taset.

Juhtmevaba Carrie valgusti. Tootja Menu

Juhtmevaba Carrie valgusti. Tootja Menu

Juhtmevaba valgusti Edison The Petit Fatboylt on armas täiendus nii tuppa kui õue – lambikesega saad lisada hubast valgust aknalauale, lastetuppa, õuelauale, telki, rõdule jne. Praktilisust lisab lambikesele juurde selle materjal – kuna Edison The Petit on üleni plastikust, on seda muretu kasutada ja lihtne hooldada.

Edison The Petit lamp. Tootja Fatboy

HAY juhtmevaba PC Portable valgusti sobib ühtmoodi hästi õue ja ka tuppa. Mattviimistlusega lambike näeb kena välja, sobitub paljudesse interjööridesse ning ei karda vett ega kriimustusi. Allapoole langev valgus muudab õuealad hubaseks. USB-ga laetav PC Portable on saadaval mitmes värviversioonis. 

PC Portable valgusti. Tootja HAY

PC Portable valgusti. Tootja HAY

Juhtmevaba, laetava ja kaasaskantava pärlit meenutava Fatboy Bolleke lambikesega saad muuta oma toad ja ka õueala tõeliselt hubaseks. Silikoonist pikk riputusaas lubab riputada Bollekest oksale, aiale ja mujalegi. Soovi korral saad lambi muuta laualambiks – toesta Bollekest tema enda aasaga, et see laualt või riiulilt maha ei veereks. Lambis on peidus kolm valgustugevust. 

Bolleke riputatavad lambid. Tootja Fatboy

Bollekese lampe saab väga edukalt ka päikesevarju külge riputada. Tootja Fatboy

Juhtmevaba ferm LIVINGu Meridian valgusti on mõeldud igapäevaseks kaaslaseks terveks õuehooajaks. Kui sügis kätte jõuab, on Meridian armsaks täienduseks kirjutuslaual, öökapil, kummutil, riiulil või aknalaual.

Meridian valgusti. Tootja ferm LIVING

Disainiklassika austajatel on raske panna Verner Pantoni disainitud Louis Poulseni Panthella sarja kuuluvale juhtmevabale lambile – kaunite proportsioonidega üleni valgust läbikumav Panthella lisab lisaks mahedale valgusele tubli annuse elegantsi ja stiilsust. 

Panthella valgusti. Tootja Louis Poulsen

Tule tutvu erinevate juhtmevabade valgustitega ELKE Mööbli sisustussalongis Järve Tornides (Järve 2, Tallinn) ja piilu tooteid ka ELKE Mööbli e-poest

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.