KV.ee blogi

5 omanäolist Tallinna korterit, mis ootavad kuldsete käte (ja kuvaldaga) omanikku

Foto: KV.EE

Ideaalse korteri leidmine on keeruline ülesanne ja tihtipeale tuleb see lõpuks ise üles ehitada. Õnneks on lisaks ultramoodsatele disainkorteritele müügis ka selliseid eluasemeid, kus pole kahju kööki välja vahetada, põrandat üles kiskuda või seinu maha lõhkuda – ja need kõik ei asu sugugi Mustamäe paneelmajades.

Laienemist ootav korter Põhja-Tallinnas, 89 900 €

Ristiku tänaval asuvas 1930. aastal ehitatud majas on müüa korter koos projekti ja ehitusteatisega, et laiendada korterit keldrikorrusele. 1. korrusel asuva 35,9 m² suuruse ühetoalise korteri ühendamisel keldrikorrusega muutub korter kahekorruseliseks ja kolmetoaliseks ning üldpinda on tulevikus veidi alla 60 ruutmeetri. 

Eluruum on minimaalse sisustusega, ent olemas on heas seisukorras köögimööbel ja ilus kahhelkividega ahi. Põrandaid katab naturaalne puitlaudis. Kahekordsed puitaknad avanevad maja esi- ja tagafassaadil, mis annab palju loomulikku valgust. 

Katusekorter Tartu maanteel, 95 000 €

Tartu maantee ääres bussijaama vahetus läheduses otsib uut omanikku omapärane katusekorter, kus on ruumi tervelt 65,5 m² jagu. Korteris on teostatud lammutustööd, mille käigus on eemaldatud kogu viimistlus ja vaheseinad, seega saab seal kohe ehitustöödega pihta hakata.

Korterist on võimalik renoveerida stiilne, osaliselt läbi kahe tasapinna kujundatud stuudiokorter. Et ei peaks lootma ainult oma kujutlusvõimele, on kuulutuse juurde lisatud ka arhitekti koostatud renoveerimise eskiisprojekt, mis muudab selle päikeseküllase korteri tõeliseks pärliks. 

Kahetoaline Pärnu maanteel, 116 000 €

Kesklinna vahetus läheduses, Pärnu maantee ääres paiknev kahetoaline korter ootab uut omanikku, kes tahaks ehitada korteri täpselt oma nägemuse järgi – renoveerimist vajavad kõik toad peale vannitoa ja WC. 

Korteril on kõrged laed, suured aknad ja avarad toad. Aknad avanevad küll Pärnu mnt poole, kuid maja paksud seinad vähendavad müra pääsemist korterisse. Tänu asukohale on kõik vajalik jalutuskäigu kaugusel, kaugemale minekuks peatuvad maja ees nii trammid kui ka bussid. 

Avar kolmetoaline korter Laulupeo tänaval, 138 000 €

Laulupeo tänaval asuvas eestiaegses kortermajas on müüa kolmetoaline korter, mille koosseisu kuuluvad kabinet, suur elutuba, magamistuba, köök, esik ning eraldi WC ja vannituba.

Korteri kõik aknad ja radiaatorid on vahetatud, kuid ülejäänud korter vajab renoveerimist. Nurgapealse korteri muudab efektseks kahte seina läbiv akenderivi, mis lubab elutuppa ohtralt valgust ning teeb ruumi avaramaks. 

Viietoaline korter Professorite külas, 230 000 €

Süsta tänaval Tallinna tüüpi majas peidab end avar, kõrgete lagedega, pea 133 ruutmeetri suurune viietoaline korter, mis ootab uut ja armastavat peret. Korter võtab enda alla terve esimese korruse. Maja teisel korrusel on veel kaks korterit.

Algselt oli ka selle korteri puhul tegemist kahe eraldiseisva korteriga, mis on hiljem muudetud üheks korteriomandiks – kuid elamispinda on võimalik kasutada ka kahe eraldi korterina. Korteri juurde kuulub keldriboks, lisaks on olemas ka kuur ja garaaž.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.