Soodsa hinnaga on müügile tulnud kaasaegse remondiga väga suure kinnistuga talumaja

Fotod: KV.EE

Kes igatseb endale suure kinnistuga talu ja hingehinda maksta ei taha, vaatab nüüd kähku siia!

Võrumaal, 15 kilomeetri kaugusel Võru linnast, on müügile tulnud kaasaegse remondiga talumaja, mille juurde kuulub 4,69 hektari suurune kinnistu. Lisaks peamajale paikneb krundil eraldi saunamaja, garaaž ja kõrvalhoone.

Elumajas on pinda ligi 129 ruutmeetrit, tegemist on kahekorruselise kivimajaga. Esimesel korrusel on tuulekoda, söögituba, elutuba, kontor, panipaik ja eraldiasetsev köök ning vanniga duširuum ja WC. Elutoast pääseb terrassile ja kümblustünni.

Teisel korrusel on kolm magamistuba, ühest toast pääseb rõdule.

Maja köetakse ahju, pliidi ja õhksoojuspumba ning osaliselt elektrilise põrandaküttega. Soe vesi tuleb boilerist. Vesi tuleb nii salv- kui puurkaevust, kanalisatsioon on lahendatud septikuga. Olemas on veebiga ühendatud valvekaamerad.

Saunamaja on uus. Sooja vett saab läbi kerise. Saunaruumides on elektriline põrandaküte. Sauna taga on tiik, kuhu pärast leili mõnus sisse hüpata. Tiigil on liivane põhi. Kõrvalhoones asub garaaž, tööruum, puhkeruum ja puukuur. Olemas ka eraldi vanem garaaž ning aedikuga kanala ja sauna ligidal välikäimla.

Pool kinnistust on täisväärtuslik metsamaa, peamiselt mänd. Heinamaad hooldatakse regulaarselt. Teed on talviti hästi hooldatud, naabrid piisavalt kaugel.

Kogu selle toreduse eest soovitakse aga vaid 195 000 eurot. Vaata rohkem ja otsi müüja kontakte kinnisvaraportaalist KV.EE.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.