Väärt nipp! Säästa uut kodu sisustades aega ja vaeva, stiilis järeleandmisi tegemata

Uus kodu tähendab uut võimalust seada sisse mõnus keskkond oma perele vaba aja veetmiseks ja lõõgastumiseks. Tühja karbi sisustamine on põnev väljakutse, aga osutub tihtipeale ootamatult keeruliseks ja väga ajakulukaks ülesandeks. 

Ei ole ju lihtne kapile, voodile või riiulile niisama peale vaadates ette kujutada, kuidas see konkreetses ruumis välja näeb või ülejäänud mööbliga kokku kõlab. Või kuidas leida erinevatesse tubadesse mööblit, mis nii kokku sobiks, et kodu moodustaks stiilse terviku. 

Nüüd on see aga oluliselt lihtsam, sest maailmakuulus Itaalia disainmööbli tootja Febal Casa on loonud kontseptsiooni Total Living, mis võimaldab luua kodus ühtse stiiliga terviklahendusi. See tähendab, et samu materjale ja viimistlusi on võimalik läbivalt kasutada erinevates tubades ja täiesti erinevate mööbliesemete juures.

Kogu sisustus ühest kohast

Febal Casa ainuesindaja Eestis on mööblisalong Alexanto, mille eesmärk ongi pakkuda tõeliselt ainulaadseid ja kvaliteetseid lahendusi ning aidata seejuures luua tasuta sisekujundus kogu sinu uuele kodule.

Enam ei ole vaja mööda mitmeid poode ja salonge ringi joosta, et ühest diivan, teisest voodi ja kolmandast garderoobi riiulid hankida või käia värvinäidistega erinevates kohtades mööbliesemete kokkusobivust kontrollimas.

Alexanto salongis saad maha istuda professionaalse sisekujundajaga, kes aitab sul ühtset stiili järgides sisustada kõik ruumid köögist kuni lastetoani välja.

Kui unistad harmoonilisest kodust, kus kõik toad küll eri noote mängivad, kuid kokku siiski lummava sümfoonia moodustavad, siis Alexanto aitab selle unistuse ilma suurema vaevata ellu viia.

Sinu uus kodu peopesal

Kuna salongi jaoks on oluline, et iga tellija oma koduga tõeliselt rahul oleks, ega peaks üheski otsuses kahtlema peaks, antakse koduomanikele ka võimalus enne tellimuse lõplikku kinnitamist oma uutes kodudes ringi käia. Seda tehakse kasutades 3D graafikat.

Nimelt valmistatakse enne toodete tellimist sisustamist vajavatest kodudest kaasahaaravad 3D-videotuurid, mis tähendab seda, et saad oma kodus nagu videomängus ringi jalutada ja kõik toad üle vaadata.

Nii on võimalik tubadest ja kogu elamisest saada terviklik pilt ning veenduda, et kõik saab olema täpselt selline nagu ette kujutasid.

Oma ala spetsialistid

Alexantoga koos töötades võid kindel olla, et tegu on oma ala tõeliste spetsialistidega. Kui suurtes masstoodangut pakkuvates sisustuspoodides ringi käies pead tihti ise pead murdma, milliseid töötasapindu kööki valida või kuidas täpselt magamistuppa garderoob paigutada, siis Alexanto muudab asja eriti lihtsaks. Kuna salongil on olemas oma sisedisainerid, siis võtavad nad kogu vaeva enda peale. 

Näiteks, kas teadsid, et kööki planeerides tuleks lisaks kapiuste värvile ja valamu kujule hoolikalt mõelda ka liikumistrajektooridele, töötamis- ja ulatuskõrgustele ning korrektsele valgustusele.

Või kas oled juba välja mõelnud, kas sa soovid garderoobile uksi või mitte? Kas ustel peaks olema peegel? Kas soovid kapi sisse ka sahtleid või riiuleid? Kas soovid riidekappi või garderoobi valgustust? Need on küsimused, mille peale tavainimene esimese hooga sageli isegi mõelda ei oska. 

Lõppude lõpuks on sisustuse valimine ja soetamine tähtis otsus, sest iga aasta köögimööblit ega voodiraami ju välja ei vaheta. Just sellepärast tulebki investeerida kvaliteetsesse ja stiilsesse sisustusse.

Alexanto sisustusspetsialistid tegelevad selliste asjadega see-eest päevast päeva, nii et võid oma kodu julgelt nende hoolde usaldada.

Tutvu Alexanto salongiga lähemalt kodulehel alexanto.ee või külasta Tallinna salongi aadressil Järve tn 2.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.