Kevadine suurpuhastus – rahaasjad korda koos Perfiga

Kevadel tasub suurpuhastus ette võtta ka rahaasjades.Foto: Canva

Kevade saabudes, kui päevad pikenevad ja ilm soojeneb, algab looduses uus elutsükkel. See aastaaeg pakub värsket energiat ja võimalust uuteks algusteks, kuid samas esitab see ka väljakutseid. Peredele, kes soovivad oma finantsid kontrolli all hoida, võib kevadine aeg kaasa tuua täiendavaid kulutusi, mis nõuavad tähelepanu ja planeerimist.

Kevadised eelarve väljakutsed

Talvejärgne periood võib tähendada suuremat kulutuste hulka. Olgu selleks siis kodu suurpuhastus, aia korrastamine, kevadgarderoobi värskendamine või lihtsalt soov nautida ilusat ilma ja veeta rohkem aega väljas, kõik see võib tähendada lisakulutusi. Just sellisel ajal on oluline meeles pidada rahatarkuse põhitõdesid, et hoida oma finantsid tasakaalus ja vältida ebavajalikku stressi.

Tee selgeks oma tulud-kulud

Rahatarkus algab arusaamast oma tuludest ja kuludest. Teadmine, kuhu teie pere raha igakuiselt läheb, võimaldab teil teha teadlikke otsuseid, kärpida ebavajalikke väljaminekuid ja investeerida säästudesse. Kevade saabudes on hea aeg vaadata üle oma eelarve ja kohandada seda vastavalt hooajale. 

Alusta püsikuludest

Siin saab Sulle appi tulla Perfi – sinu kevadine finantsabiline arvete maksmisel. Tegemist on ainulaadse lahendusega, mis pakub võimalust suunata kõik oma igakuised arved otse mobiilirakendusse ja tasuda neid ühe maksega. Nii on sul täpselt teada, kui palju tegelikult arvetele raha kulub. Soovi korral saad Perfi kaudu arveid tasuda ka ühekaupa, omades samal ajal ülevaadet, millised arved on makstud ja millised veel ootavad tasumist. Vajadusel saadab Perfi maksetähtaegade meeldetuletusi.

Rahaasjad korda koos Perfiga

Oma kulude teadlik jälgimine ja korrastamine aitab leida võimalusi kokkuhoiuks ja suunata vabad ressursid oma eesmärkide täitmiseks. Perfi abiga on võimalik näha makstud arvete statistikat. Visuaalsetelt graafikutelt on täpselt näha, kui suur osa sinu rahast läheb erinevatele teenusepakkujatele. Ehk annab millestki loobuda või soodsamaid pakette leida?  

Võib-olla on kommunaalarved natuke kõrged ja peaks kodukulud üle vaatama? Tuleb välja, et maksad kolmele erinevale teleteenusepakkujale ja tegelikult ei vaata keegi nii palju telekat? Ja mis puutub spordiklubisse, siis tõenäoliselt oli sellegi viimane külastus ajendatud uue aasta alguse entusiasmist.

Liitu Perfiga ja naudi kevadet rahatargalt

Kui soovid sel kevadel enda ja oma pere rahaasjad kontrolli alla saada, liitu Perfiga ja alusta oma teadlikku rahatarkuse teekonda. Perfi äpp on saadaval nii Apple App Store’is kui ka Google Play’s

Esimesed kolm kuud on teenus tasuta, misjärel on hinnaks vaid 2,99 eurot kuus. Ära lase kevadistel kulutustel end üllatada – hoia oma finantsid kontrolli all ja naudi seda imelist aastaaega täiel rinnal. Rohkem infot Perfi kodulehel

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.