Aknad puhtaks stressivabalt ehk viis põhjust, miks see töö jätta aknapesurobotile! 

Kuidas valida aknapesurobotit?Foto: Euronics

Aknapesu on üks tüütu ja ajamahukas töö. Kuid mis oleks, kui sa ei peaks seda enam kunagi tegema ja samas kaunistaksid sinu kodu alati kristallselged aknad, ilma pingutuse ja vaevata? 

Aknapesurobot just seda võimalust pakubki! 

Aknapesurobot – kellele mõeldud? 

Võiks öelda, et aknapesurobot sobib kõigile, kel aknapesu silma särama ei pane. See aitab minimaalse pingutusega säästa aega ja hoida aknad kogu aeg puhtana – ehk vähem stressi ja rohkem ilu! 

See on kindlasti hea valik, kui: 

 • elad korteris – tänavatolm muudab kortermaja aknad kiirelt mustaks ja nende väljastpoolt puhastamine on paras “kunst”. Aknapesurobot puhastab neid aga väsimatult kasvõi iga päev – nii seest- kui väljastpoolt; 
 • sul on suurte akendega eramu aknapesurobot sobib ideaalselt eramusse, millel on suured/kõrged aknad; 
 • ümbritsevas keskkonnas on palju tolmu kui elad tiheda liiklusega piirkonnas, on aknapesurobot asendamatu abiline. 

Kasulik! Soovitame esialgse kiirpesu ise ära teha, et eemaldada liiv ja suurem mustus – see ennetab kriimude teket. 

Kuidas valida? 

Aknapesuroboti valimisel soovitame lähtuda sellest, kui sageli soovid aknaid puhastada, kui palju on aknaid (ja kui suured need on) ja kas eelistad lihtsust või on sinu jaoks oluline, et robotil oleks palju funktsioone. 

Sarnaselt paljudele teistele seadmetele on aknapesurobot pikaajaline investeering ja valiku tegemisel ei soovita me lähtuda ainult hinnast. Tähelepanu tuleks pöörata näiteks sellele, et seadme veepaak oleks piisavalt suur ja et tööaeg vastaks sinu kodu vajadustele. 

Miks valida aknapesurobot? 

 • Säästab raha. Eramu omanikele võib aknapesurobot säästa pikas perspektiivis ka raha, kuna puudub vajadus professionaalse teenuse järele. 
 • Alati puhtad aknad. Kellele meist ei meeldi kristallselged klaasid, ilma selleks suurt vaeva nägemata ja aega kulutamata? 
 • Ohutu. Ei mingit turnimist redelitel ega aknast välja upitamist – robot peseb klaasid puhtaks turvaliselt ja kiirelt. 
 • Nutikas. Enamik mudeleid on mugavalt juhitavad läbi mobiilirakenduse. 
 • Rohkem vaba aega. Selle asemel et tunde aknaklaase puhastada, saad hoopis filmi vaadata või juua tassikese kohvi. 

Allikas: Euronics 

Lihtne, kuid efektiivne 

Euronicsi e-poest leiad Hoboti ja Ecovacsi aknapesurobotid. Viimase valikust tooksime esile Ecovacs Winbot W1 Pro ja Ecovacs Winbot W2 Omni mudeli. Neist esimene sobib ideaalselt, kui teed aknapesurobotite maailmaga alles tutvust, ja teine juhul, kui hindad eriti kõrgelt high-end-kvaliteeti ja mugavust. 

Ecovacs Winbot W1 Pro on üks nutikamaid katkematu niisutusega ja suurepärast puhastust pakkuv aknapesurobot. Selle veepaagi maht on 60 ml (+/-) ja tööaeg täis paagiga jääb 50–60 minuti juurde. 

Tänu ülimalt tõhusale pihustussüsteemile saab uus Winbot W1 Pro hakkama mis tahes tüüpi aknaga. Ristpihustuse abil jõuab puhastusvedelik iga nurga alla, mis tagab täiusliku tulemuse. Seade töötab kolmes kohandatavas režiimis: kiire, põhjalik ja kohtpuhastus. Säravad aknad ühe nupuvajutusega! 

Kui soovid midagi enamat 

Ecovacs Winbot W2 Omni on innovaatiline aknapuhastusrobot, mille multifunktsionaalne dokk vabastab sinu käed üleliigsest tööst. See peidab endas kõiki Winbot W1 Pro omadusi, kuid lisaks on sel: 

 • suure mahutavusega liitiumaku – puhasta aknaid kohtades, kus puudub ligipääs pistikupesadele; 
 • voolukatkestuse kaitse 30 minutit;
 • servade puhastamine – saavuta kristallselge puhtus nurgast nurgani; 
 • süvapuhastus – põhjalik puhastus, mis on võrreldav oma ala professionaali tööga. 

Winbot W2 Omni võimaldab sul aknapesuga seonduva stressi täielikult unustada: see kohandub iga akna suuruse/kujuga, on varustatud kukkumisvastase kaitsemehhanismiga ning tagab alati triibuvaba ja täiusliku tulemuse. 

Rohkem aknapesuroboteid leiat siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.