Parem uni, tervem keha: kuidas seda eriti nutikalt saavutada? 

Kuidas Withingsi diagnostiline saunakaal aitab sind eesmärkide saavutamisel?Foto: Euronics

Oma keha ja meele eest hoolitsemisest räägitakse üha rohkem. Kuid kas parema elukvaliteedi saavutamiseks vajab muutmist kehakaal, vererõhk või hoopis ööuni? Hiljuti Euronicsi tootevalikusse lisandunud bränd Withings aitab selle välja selgitada! 

Eriti nutikas kehaanalüüs

Olgu eesmärgiks kehakaalu langetamine, tõstmine või säilitamine – kaal annab vastuse, kas liigud õiges suunas! Kuid saunakaal võib olla enamat kui vaid kehakaalu näitaja. Withingsi valikust leiad kolm diagnostilist kaalu, mis toetavad sinu eesmärke. 

Diagnostiline saunakaal Body Smart 

Nutikaal Body Smart on hea valik neile, kes tervisemaailmas oma esimesi samme teevad. See annab hea ülevaate peamistest tervisenäitajatest nagu kehakaal ning rasva-, lihase- ja veeprotsent. Lisaks saad teada oma põhiainevahetuse ja selle, kui palju on sinu kehas vistseraalset ehk sisemist rasva. 

Kaalulangetajate jaoks on seadmel eriti huvitav funktsioon – kaalu- ja kehamõõtmete kuvamise asemel saab valida motiveerivad sõnumid. See aitab keskenduda progressile, mitte vaid numbritele. 

Diagnostiline saunakaal Body Comp 

Kui soovid midagi enamat, võib Body Comp olla sinu jaoks õige valik. See uuenduslik keha analüüsiv kaal võimaldab oma tervist veelgi põhjalikumalt jälgida ja sobib hästi näiteks sportlastele ja terviseteadlikele inimestele, kes soovivad oma tervise eest paremini hoolt kanda.

Põhjalik kehaanalüüs sisaldab südame-veresoonkonna ülevaadet ja närvisüsteemi tervise hindamist, kaal aitab tuvastada ka perifeerse neuropaatia märke (“kaugemate” närvide kahjustus). Lisaks tervisenäitajatele saad teavet oma tegevuste kohta – näed progressi ja sellest lähtuvalt saad seada uusi eesmärke. 

Diagnostiline saunakaal Body Scan 

Body Scan on maailma nutikaim saunakaal. Lisaks üldiste tervisenäitajate, nagu lihas- ja rasvamass ning kehakaal kuvamisele, suudab see palju enamat. Näiteks saad teada, milline on sinu veresoonte vanus võrreldes tegeliku vanusega, ja näitab isegi seda, kas sul on suurem risk veresoonkonna haiguste tekkeks hilisemas eas. 

Kõigest 90 sekundiga saad põhjaliku ülevaate sellest, mis sinu kehas toimub. Vaata, kuidas on rasv sinu kehas jaotunud, kuidas mõjub trenn sinu kehale ja kummas käes on rohkem lihasmassi. Kaal on erakordselt täpne (50 g täpsus) ja tuvastab automaatselt kuni 8 erinevat kasutajat.

Nutikad vererõhumõõtjad 

Vererõhu mõõtmisel loeb täpsus ja kiirus. Tutvustame lähemalt kahte Withingsi valikus olevat seadet. 

  • BPM Connect on välja töötatud koostöös kardioloogidega. See mõõdab meditsiinilise täpsusega vererõhku ja südame löögisagedust ning selle tulemusi on lihtne mõista. LED-ekraani ja minimalistliku disainiga seadet on mugav igale poole kaasa võtta. Ja veel – mõõtmistulemusi saab jagada läbi rakenduse oma arstiga. 
  • Withings BPM Core erineb BPM Connectist peamiselt selle poolest, et võimaldab kodustest tingimustes tuvastada levinumad südameklapi haiguste vormid ja kodade virvenduse, mis on südame-veresoonkonna haigustest sagedased inimeste seas, kes kannatavad kõrge vererõhu all, aidates ära hoida tõsiste komplikatsioonide süvenemist. 

Tänu 3 elektroodile – kaks mansetis ja kolmas mõõtmise ajal hoitavas terastorus – on EKG meditsiinilisel tasemel. 

Withings muudab vererõhu muutmise mugavaks ja kiireks.Foto: Euronics

Withingsi nutikas termomeeter

Thermo on nutikas termomeeter, millega saab kehatemperatuuri mõõta kontaktivabalt (kuni 1 cm kauguselt). 16 infrapunaandurit annavad kiiresti väga täpse näidu. Seade ei vaja peale kasutamist puhastamist ja selle patareid kestavad kaks aastat. 

Withingsi uneanalüüsiseade

Withingsi uneanalüüsiseadmega saad võtta oma unest maksimumi. See tuvastab norkamise, annab ülevaate öisest pulsivahemikust ja näitab, kui kosutav sinu uni tegelikult oli. 

Seade sisaldab maailma uusimaid sensoreid ja tehnoloogiat, et analüüsida sinu und ja tuvastada uneapnoed, mis on laialt levinud ja aladiagnoositud seisund. Tegemist on märkamatu seadmega, mis pannakse madratsi alla – vaid ühekordne seadistamine, pärast mida võid selle “ära unustada”!

Kui sinu eesmärk on parandada unekvaliteeti ja puhata öösel päriselt välja, on uneanalüüsiseade igati väärt investeering. Saa teada, kui palju viibid erinevates unefaasides (REM, kerge, sügav) ja muuda Health Mate’i rakenduse abiga oma uneharjumusi – tulemuseks on tõeliselt hea uni. 

Withingsi toodetega saad tutvuda lähemalt siin

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.