KV.ee blogi

5 šikki ja omanäolist Harjumaa maja, milles oleks rõõm elada

Kui elu samas majas koos 60 erineva leibkonnaga ei tundu enam meeldiv ja linnamelu ei paku vähimatki rõõmu, aga töö- ja koolikohustused eeldavad Tallinnas viibimist, tasub vaadata Harjumaal asuvate majade poole. Siin on viis ilusat, stiilset ja omanäolist maja, mis väärivad majaotsingute käigus kindlasti tähelepanu.

Läätse küla, Rae vald, 290 000 €

See Rae vallas asuv kahekorruseline avatud planeeringuga palkmaja on eemal naabritest ja linnakärast. 2013. aastal ehitatud majas on läbi kahe korruse avar elutuba, avatud köök, kolm magamistuba ja suur saun. Kõrvalmajas asub saun/külalistemaja. Maja kütavad õhksoojuspump ja põrandaküte.

Kakumäe, Tallinn, 275 000 €

Valgusküllane ja suurepärase planeeringuga paarismajaboks Kakumäel on ideaalne variant perele, kes hindab oma maja ja hoovi, kuid jääda siiski linna lähedale. Majas on kolm magamistuba ja avar elutuba, rõdu ja terrass. Kauni haljastusega krunt asub tupiktänava lõpus, seega on koht väga vaikne ja privaatne. Lähedal asuvad Kakumäe jahisadam, bussipeatused ja Rocca al Mare keskus.

Padise, Lääne-Harju vald, 249 000 €

Padisel asuv modernne puitmaja sobitub suurepäraselt ümbritseva männimetsaga. Kahekorruselises majas on kokku kuus tuba, millest kõige silmapaistvam on maast laeni akendega, avatud köögi ja suure terrassiga elutuba, kuhu paistab päike terve päeva. Lisaks on majas ka suur muusika/kinotuba. Soojust annab õhksoojuspump või puugaasi katel.

Liikva, Harku vald, 169 000 €

Rahulikus ja turvalises kohas asuv armas kivimaja on Tallinnast vaid 15 km kaugusel. Kahekorruselises majas on neli magamistuba ning avatud köögiga elutuba. Sooja pakub kaminahi, samuti elektriradiaatorid ja põrandaküte. Läheduses asub rand.

Palvere, Kose vald, 139 900 €

Armas 1959. aastal ehitatud maja Palveres on hiljuti läbinud kapitaalremondi ja sobib inimestele, kes hindavad looduslähedust ja mõistlikke kulusid. Maja on tehtud võimalikult valgusküllaseks ja hästi soojustatud, kütmiseks on võimalik kasutada kaminat või õhksoojuspumpa. Majal on kaks korrust, lisaks 0-korrusel asuv saun ja soojustatud pööning, kuhu saaks välja ehitada veel ühe toa.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.