Kinnisvara

Tallinnas sai alguse uue Mustamäe ehitamine

Uus-Mustamäe.Foto: Bonava

Tallinnasse Mustamäele kerkib terve uus elukeskkond, Uus-Mustamäe, kuhu tuleb tervelt 750 korterit.

Uus-Mustamäe on Bonava arendusprojekt, mis on planeeritud seitsmele aastale. Naabruskonna südameks on ligi 7000 ruutmeetrine park, kus kogu pere leiab ühiseid ajaveetmisvõimalusi. 

Bonava müügijuht Lauri Laanoja ütleb, et elanikke võiks Uus-Mustamäele meelitada üsna mitu väärtust.  “Pööraksin tähelepanu eelkõige Uus-Mustamäe asukohale Mustamäe kesklinnapoolses osas, heade transpordiühenduste piirkonnas, misläbi on elanikel hõlbus minna liikvele nii isikliku kui ka ühistranspordiga. Lisaks annab projekti mahukus võimaluse luua elanikele täiesti uus elukeskkond koos vaba aja veetmise võimalustega kodude vahetus läheduses,” sõnab ta.

Ühiskasutavale alale kerkivad tõepoolest mänguväljakud, viljapuud ja piknikuala; tegevusi pakuvad ka välijõusaal ja unikaalne trikirada ekstreemspordi huvilistele.

Kuigi uusarendusi kerkib Tallinna praegu eriti suure hooga, Bonaval seda muret ei ole, et huvilisi kõikjale ei jagu. “Tallinna elanike arv kasvab meile teadaolevatel andmetel igal aastal umbes 4000 elaniku võrra. Elanike koondumine  ongi kahtlemata üheks elamuarenduse mootoriks,” sõnab ta.

Uus-Mustamäe korterid tulevad ühe- kuni neljatoalised ja nende hinnad algavad 80 000 eurost. Esimeses etapis valmivad 2020. a detsembris Aiandi 5 kinnistul 4-, 6-, ja 8-korruseline elamu 99 korteriga. Teises etapis valmivad Aiandi 8 kinnistul 6- ja 9-korruseline elamu 77 korteriga, mille uued kodud on sissekolimiseks valmis 2021. a oktoobris.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.