Tallinnas pakutakse väärikat võimalust lemmiklooma viimsele teekonnale saatmiseks

Foto: Shutterstock

Rubriiki toetab

  • Tahad parandada oma lemmiku tervist?
  • Hea ja kindel partner Sinu lemmikule!
  • Vaata pakkumisi!

Üha enam inimesi tunnistab, et lemmikloom on rohkem kui lihtsalt neljajalgne sõber – see on perekonnaliige, kes pakub lojaalsust, rõõmu ja toetust. Kui meie armsad karvased kaaslased meie hulgast lahkuvad, tahame neile pakkuda väärikat ja lugupidavat hüvastijättu. Tallinnas on tegutsemas Väikeloomade Krematoorium, kus pakutakse professionaalset teenust väikeloomade tuhastamiseks.

Tallinna Väikeloomade Krematoorium on toimetanud Tallinnas Pääskülas juba 10 aastat ja loodud selleks, et pakkuda lemmikute omanikele võimalus oma karvaseid sõpru tuhastada. Krematooriumis on võimalik tuhastada väikeloomi kuni 100kg. Kogu protsess on hoolikalt kavandatud, alates esimesest konsultatsioonist kuni urni valimiseni.

Krematooriumi meeskond koosneb asjatundlikest spetsialistidest, kes mõistavad leinajate raskusi ja pakuvad neile mõistvat suhtumist ja tuge sellel raskel leinaajal. Neil on kogemusi ja oskusi, et tagada, et protseduurid toimuksid sujuvalt ja et iga lemmiku viimane teekond oleks täidetud lugupidamise ja hoolega.

Krematooriumi teenused on kättesaadavad lihtsal ja mugaval viisil. Omanikud saavad veebilehelt leida vajalikku teavet ja kontaktandmed. Kogu protsess on kavandatud nii, et see oleks omanikele nii vähe koormav kui võimalik, võimaldades neil keskenduda oma lemmiku mälestamisele.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.