Põhjalik ülevaade: milliseid süütekuubikuid tasub poest osta?

Jahedate ilmadega on esimeseks eesmärgiks saada koju jõudes tuli kiiresti ahju alla, et külm naha vahele ei saaks. Katsetasime, millised süütekuubikud on selleks kõige paremad.

Hot ökoloogilised süütekuubikud

Puidust valmistatud ja parafiini ning looduslike vaikudega töödeldud süütekuubikutega peab varuma veidi rohkem kannatust. Kuubik ei pruugi võtta kohe tuld või peab läitjat mitu korda tikuga turgutama. Tuli levib puude vahel aeglaselt, ent põlema tulease lõpuks ikkagi läheb.

Selleks, et kogu protsessi kiirendada, tasub süütekuubik läita enne pliidi alla või kaminasse panemist. Just, hoida ettevaatlikult näppude vahel ja nii kaua tuletikuga kuumutada kuni enamus kuubikust põleb. Nõnda võtavad ka leegid pliidi all kiiremini hoogu.

Hot ökoloogiliste süütekuubikute hind, 72 tükki kotis, jääb 2.50 kuni 3 euro vahele.

Fire Up ökoloogilised süütekuubikud

Männisaepurust ja taimeõliga immutatud süütekuubik võtab kiiresti tuld ja põleb pea kümme minutit. Väga harva tuleb ette kordi, kui kuubik ei taha võtta vedu.

Sellisel juhul pruugib ainult veidi koldele peale puhuda või puid nihutada, et leegid võimsust juurde võtaksid.

Fire Up ökoloogilised süütekuubikud 72 tükki kotis jäävad poodides kolme euro kanti.

Mustang süütetablett

See on üks kange kraam. Kemikaali lõhna on juba paki avamisel tugevalt tunda. Võtab kiiresti tuld, ent heleda leegi miinuseks on kiire läbipõlemine. Lausa nõnda kärme, et puud ei jõua tihtipeale põlema minna.

Selle vältimiseks tasub kuubik asetada võimalikult puude vahele, et leekidel oleks, mida neelata. Niiviisi toimides saab sooja kiiresti tuppa, aga ruumis on tunda intensiivset haisu, mis teadagi pole just kõige loodussõbralikum märk.

Mustangi 32 tableti eest peab keskmiselt käima välja kaks eurot.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.