Remont&ehitus

Eesti aasta tähtsaimad ehitus- ja sisustusmessid sel aastal ei toimu

Sisustusmess. Pilt on illustratiivne.Foto: Shutterstock

Rubriiki toetab

Eesti Näitused AS-i kinnitusel vahetult  enne eriolukorra kehtestamist terviseametiga kooskõlastatult suve algusesse edasi lükatud messid „Eesti ehitab “ ja „Interjöör ja aiandus“ , samuti ka mess  „Ilu Sõnum Kevad“ sel aastal ei toimu.

Epidemioloogiline olukord Eestis näitab küll stabiliseerumise märke, kuid lähtuvalt valituse poolt esitatud eriolukorrast väljumise kavast, on Eestis veel pikk tee minna, enne kui on võimalik korraldada avalikke suurüritusi. Praegu on jätkuvaltkõigi prioriteet inimeste tervis ja ohutus ning seetõttu ei ole võimalik korraldada kevadisele messiperioodile kavandatud messe, teatas Eesti Näitused. 

Kahtlemata omab messide ärajäämine suurt majanduslikku mõju nii  eksponentidele, messikorraldajale, stendiehitusfirmadele, turundusfirmadele, reklaamibüroodele kui pajudele teistele ettevõttetele, kes otseselt või kaudselt on seotud messide ettevalmistuse ja toimumisega ning kes üldjuhul ei kvalifitseeru ka praegustele riiklikele kriisiabi erimeetmetele, lisas ettevõte. 

Eesti suurima erialamessi, ehitusmessi  „Eesti ehitab“ projektijuhi Epp Sultsmanni sõnul vaadatakse tulevikku siiski optimistlikult, sest juba eelmine majanduskriis näitas kohapealsete messide olulist rolli kriisist väljumisel.

„Messil osalemine on tõhusaks abivahendiks, aitamaks kiiremini  jalule saada just väikse- ja keskmise suurusega ettevōtetel ning tulla paremini toime  turupositsioonide taastamise ja  ümberjaotumisega.  Eesti Näituste AS on oma messide kaudu valmis seda abi pakkuma ka käesolevast majanduskriisist väljumisel,” sõnas Sultsmann.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.