KV.ee blogi

Elu nagu lossis: Pärnu südalinnas on müüa ainulaadne tornikorter

Foto: KV.EE

Pärnu südalinnas vaid paari sammu kaugusel jõest on müüa ainulaadne korter, mille sarnast naljalt ei leia. Korterist avaneb maaliline panoraamvaade kõigis kaheksas ilmakaares.

Selles eksklusiivses korteris tekib tunne, nagu oleksid ehitanud oma maja kõrgele Pärnu kõige kaunimate vaadete keskele. Linnakära jääb aga kuhugi eemale.

Sellised pealtnäha vastandlikud emotsioonid on võimalikud tänu tornile, kus istudes tunned end Pärnu valitsejana. Torn on suurepärane koht, kus nautida rahu, vaikust ja imelisi vaateid, keerata end lemmikpleedi sisse kerra ja võtta kätte üks hea raamat. Samuti sobib see hästi näiteks töönurgaks.

Korter on kahest korterist kokku ehitatud ning näeb tänu värskele renoveerimisele laitmatu välja. Sisedisainis saavad kokku maalähedane puit ja puhas ning modernne valge – lõpptulemus on hubane ja õdus. 

Korter on ehe näide, kuidas ajaloolisest hoonest on saanud kaasaegne kõigi mugavustega kodu. Uuele omanikule toovad rõõmu nii kõrged laed, uus tammeparkett kui ka kaarjad puitaknad.

Pea 96 ruutmeetri suuruses korteris pakub külmadel talvedel sooja põranda- ja keskküte, kuid lisaks sellele on võimalus nautida ka kaminasoojust – sellist valikuvõimalust just tihti ei kohta. 

Maja on renoveeritud ja olemas on toimiv ühistu. Jalutuskäigu kaugusel ja oma silmaga aknast nähtav on teater, kino, jahtsadam, kohvikud, ostukeskused ja jõeäärne terviserada.

Vaata kuulutust ja rohkem pilte KV.EE kinnisvaraportaalist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.