Nädala kuulutus

Euroaeg on ära väsitanud? Reisi ajas tagasi mummuliste topside komplekti ja Eesti kroonidega

Foto: Osta.ee

Soovid oma kööki läbivat disainielementi, kuid tavalised plastmasstopsid on igavad? Oled ehmatusega avastanud, et mälestus Eesti kroonidest hakkab tuhmuma? Ja ükski kodu ei saa olla terviklik ilma Tarbeklaasi toodanguta?

Kui vastasid vähemalt ühele küsimusele jaatavalt, oleme leidnud su murele leevenduse. 

Norma kuivainetopsid

Armastatud mummulised Norma kuivainetopsid on tänapäeval defitsiitkaup, kuid praegu on enampakkumisel lausa mitu suurt komplekti, mis sobivad korraga nii kuivainete hoidmiseks kui ka köögi kaunistamiseks.

Paralleelselt on oksjonil kaks komplekti ning kui oksjoni lõppu oodata ei jaksa, on paar pakkujat oma topsid ka fikseeritud hinnaga müüki pannud. 

Foto: Osta.ee

Eesti kroonide täiskomplekt

Eesti kroone pole käibel olnud juba üle kümne aasta, mis tähendab, et Hurda, Tammsaare, Koidula ja Jakobsoni igatsus on muutunud nostalgiaks. Olid alles ajad! Kümme aastat on ka piisavalt pikk aeg, et paljud mälestuseks jäetud kroonid on kaduma läinud või eurodeks vahetatud. 

Nüüd aga on võimalus soetada täiskomplekt ringlemata, kaitstult Eesti Panga kleepsuga suletud kilepakendites seisnud Eesti kroone. Komplekti kuulub 1-, 2-, 5-, 10-, 25-, 50-, 100- ja 500-eurone rahatäht. Suurepärane võimalus saada endale mälestuseks ilusad, puhtad ja defektideta rahatähed!

Foto: Osta.ee

Tarbeklaas – kassikakk

Tarbeklaasi nõudlus ja pakkumine, aga ka hinnad, on hüppeliselt tõusnud. Erinevate vaaside, kausside, jooginõude ja muude tarvilike esemete hinnad kõiguvad mõnest mõnesajani ja kohati ulatuvad isegi kõrgemale, kuid ühed populaarseimad on armsad ja ümarad, väikeste kõrvadega kassikaku-vaasid. 

Hinnad jäävad nende vaaside puhul paarisaja euro kanti, kuid kindlasti on tegu investeeringuga ja väga kauni dekoratsiooniga, mida sobib kodus eksponeerida nii koos kui ka ilma lilledeta. Lisaks käesolevale on saada mitmes värvitoones kassikakke.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.