Armastatud mõisarestoran otsib ostjat, soovi korral saab üle võtta ka söögikoha pidamise

Põhjaka mõis.Foto: Põhjaka mõisa Facebook

Rubriiki toetab

16 aastat tagasi alustanud ja end kohe eestlaste südamesse töötanud armastatud mõisarestorani pidajad on otsustanud elus uue lehekülje pöörata ja müüvad mõisahoone maha.

Põhjaka mõisa Facebooki-lehel saab lugeda teadaannet, et ausat Eesti toitu pakkunud restorani maja on müügis.

“Oleme aastate jooksul panustanud oma armsasse mõisa lugematul arvul töötunde nii kokkade, ehitajate kui aednikena. Kes meid külastanud, on ehk märganud, et meie lähenemine mõisa taastamisse on olnud loominguline ning omanäoline. Oleme alati oma võimaluste piires Põhjaka eest head hoolt kandnud ning kogu see teekond on olnud tõeliselt põnev seiklus,” seisab postituses.

Uus omanik saab endale väärt kinnisvara: maja on taastatud aastaringselt kasutatavaks, seda kütab pelletkatlamaja ning vesi tuleb oma puurkaevust. Kanalisatsioon on lokaalne. Olemas on soojustagastusega ventilatsioon. Kogu elektrisüsteem on tänapäevane, boonuseks ootab profiköök ühes kogu tehnikaga.

Korrastatud hoovialal on 300 ruutmeetri suurune katusealune terrass, olemas on põllumaa, istutatud on palju puid. Hoovil on kanala, majani pääseb mööda kõvakattega teed.

“Põhjaka on tunnustatud kaubamärk ning omab suurt kliendibaasi väga toredatest inimestest,” lubab teadaanne.

“Uus omanik saab ellu viia oma Põhjaka-unistuse soetades eraldi kinnisvara (mõis ja seda ümbritsev kinnistu) või ettevõtte koos kinnisvaraga. Viimasel juhul saab soovi korral suuremaid investeeringuid tegemata tegevust alustada juba sel suvel. Kui see pakkumine on sulle, siis kirjuta ott@pohjaka.ee ning räägime lähemalt,” lisavad senised tegijad.

Kuulutust näeb SIIT.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.