Kinnisvara

Müügile on tulnud mõistliku hinnaga järveäärne talumaja, kus paljud renoveerimistööd juba tehtud

Fotod: KV.EE

Rubriiki toetab

Müügile on tulnud maamaja, kus suur osa renoveerimistöödest juba tehtud, aga sellegipoolest ei küsita maja eest ebamõistlikult kõrget hinda.

Peipsiääre vallas on 125 000 euroga müüa talumaja, mille enam kui hektarisuurune krunt piirneb Savastvere järvega. Lähiümbruses on veel Mustjärv ja Kuningvere järv ning mõistagi pole kaugel ka Peipsi järv ise.

Alatskivi jääb vähem kui viie kilomeetri kaugusele ja seal on olemas kõik eluks vajalik: lasteaed, kool, pood, tankla, perearstikeskus ja söögikohad. Savastvere ja Alatskivi vahel on korralik bussiliiklus.

Majas on kolm tuba, köök, esik ja sahvriruum, kuhu saab ehitada vannitoa. Säilinud on mahukas rehealune, välja saab ehitada ka teise korruse.

2021. aastal tehti korda korsten ja laoti uus korstnapits ning paigaldati kamin. Kaks tuba kolmest said uue kuue, paigaldati suured pakettaknad. Soojustatud on lagi, vahetatud elektrijuhtmestik.

Köök ja kolmas tuba on korrastamata. Kinnistul on veel eraldi korralik saunamaja, kämping ja lehtla-grillimaja.

Veetorustik on kaevust nii majani kui ka sauna sisse veetud, kaevus Grundfos täisautomaatne sukelveeautomaat. Eraldi kaevu küljes nii kastmiskraan tarbeaiale kui ka väline kätepesu võimalus. Elektriliitumine 1x16A.

Müügihinna sees on uus katusekattematerjal, asbestivaba eterniit, koos kõigi lisadega. Lisaks köögi ja magamistoa pakettaknad.

Vaata rohkem kinnisvaraportaalist KV.EE.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.