Kinnisvara

Müügile on tulnud suure kinnistuga vana talu, mille hind ka ulme pole

Fotod: KV.EE

Rubriiki toetab

Müügile on tulnud vana talukoht, mille eest ülearu palju raha ei küsita, arvestades, et maad tuleb sellega kaasa päris palju.

Kalli külas Lääneranna vallas asub 3,6 hektari suurune Kivimetsa kinnistu, millel vana, eelmise sajandi algul ehitatud talumaja.

2,84 hektarit talu juurde kuuluvast maast on viljaka mullaga haritav maa ja kui endal pole plaani, mida sellega ette võtta, võib selle esialgu ka rendile anda.

Rehielamu on ehitatud 1915. aastal. Osaliselt on hoone kivist, katusekatteks on kaasaegne plekk. Eluosas on kolm tuba, söögituba, köök, pesuruum ja kuivkäimla. Maakivist rehealuse osas on kaks avarat ruumi. Elamul on teise korruse väljaehitamise võimalus.

Toad saab soojaks kütta ahju ja kahe pliidiga, millel on mõlemal ka soojamüürid. Küttekolded on töökorras, kuid vajavad lähiajal üle vaatamist. Korsten on uus. Tervikuna vajab elamu remonti.

Elekter on majas olemas, vesi tuleb kaevust. Õues on veel maakelder, mis vajab kohendamist. Samuti leiab aias mitmeid endiste aegade talulilli.

Maja eest küsitakse 59 000 eurot. Vaata rohkem kinnisvaraportaalist KV.EE.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.