Sisustus

Hea nõks, mille abil köögimööbel väga soodsalt soetada

Köögimööbel.Foto: Pexels

Kes kunagi kodu sisustanud, see teab, et kaks kõige kallimat kohta sisustamiseks on köök ja vannituba. Köögimööbli alla läheb tohutu hulk raha. Aga õnneks on võimalik soetada kasutatud mööbel ja raha tublisti kokku hoida.

Enne, kui hakkad mõnest ettevõttest mööblit tellima, tasub päris kindlasti üle vaadata seis järelturul. Väga vabalt võib juhtuda, et leiad paigutuselt ja mõõtudelt ideaalselt sobiva lahenduse enam kui poole soodsamalt kui maksaks uus mööbel.

Muidugi ei saa üle ka sellest, et kasutatud mööbli soetamine on uue tellimisega võrreldes märksa keskkonnasõbralikum.

Vaatame mõned variandid üle!

Pimp Designi kümme aastat vana köök

Foto: osta.ee

Mööbel on küll vana ja kuulutus hoiatab, et see on ka kulunud, aga kuna tegemist on tuntud ettevõtte eeldatavasti kvaliteetse toodanguga, ei tohiks kulumine olla väga silmariivav. Kindlasti vajab kõpitsemist, aga hind on suurepärane!

Punane köögimööbel ühes tehnikaga

Foto: okidoki

Pisut kallima klassi punane kõrgläikega köögimööbel on pakkumisel koos tehnikaga, kaasa tulevad pliit, ahi, kubu, kraanikauss koos segistiga ja uus külmik. Nii et kokkuvõttes väga soodne värk!
Mööblit on kokku enam kui neli meetrit.

Arensi köök

Foto: soov.ee

Arens on üks kallimaid köögimööblitootjaid Eesti turul. Siin on aga võimalus soetada nende toodang äärmiselt soodsa hinnaga. Köögimööbel on piisavalt suur, et sobida ka mitmeliikmelise pere õhtusöökide valmistamiseks.

Eritellimusmööbel väga ägedate ustega

Foto: osta.ee

Väga ägedate kumerate vormidega köögimööbel on küll kümme aastat kasutusel olnud, aga endiselt heas korras. Kumerad uksed on valmistatud vineerist. Ka tööpinnal on kumerad vormid. Mööbel on mõeldud kasutamiseks integreeritava tehnikaga.

Väga lahedaid pakkumisi leidub järelturul veelgi. Paljude komplektide puhul on võimalus mööbel uues kodus ka näiteks üle värvida. Rahasääst on igal juhul märkimisväärne.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.