Tartu IKEA hakkab laienema

IKEA kauplus.Foto: Shutterstock

IKEA planeerib oma Tartu planeerimisstuudiot 2024. aasta sügiseks oluliselt laiendada. Tartu esindus pakub mugavat ja kvaliteetset võimalust kodusisustuslahenduste loomiseks vastavalt külastajate individuaalsetele võimalustele, vajadustele ja soovidele.

Uued ruumid saavad olema senisest kaks korda suuremad ning praeguse planeerimisstuudio tegevuses kuni uue esinduse avamiseni katkestusi ei tule.

IKEA Tartu planeerimisstuudio eesmärk on aidata külastajatel kavandada nende koju sobivaid IKEA lahendusi, näiteks kööke, hoiulahendusi ja muud. Külastajatele pakutakse eelbroneeritud ajal individuaalset konsultatsiooni IKEA spetsialistiga, lisaks on Tartu esinduses kindlad alad, kus saab spetsialistiga konsulteerida ning valminud kavandi jaoks vajaliku kohe ära tellida.

IKEA planeerimisstuudio asub Tartus Lõunakeskuse kaubanduspargis. Laienemiseks kolib IKEA esindus 2024. aasta sügiseks Lõunakeskuse kaubanduspargi teise hoonesse. Uue planeerimisstuudio avamiseni jätkab IKEA Tartu esindus külastajate vastu võtmist tavapärasel viisil.

„Tartu esinduse eesmärk on pakkuda meie külastajatele inspiratsiooni, sisustusalast nõu, lahendusi ning spetsialistide abi, et muuta kodust elu paremaks. Soovime seda pakkuda lõunaeestlaste kodude, töökohtade ja tavaliste liikumisteede lähedal. Planeerimisstuudios on meie fookus eelnevalt kokkulepitud kohtumistel, kuid oodatud on ka spontaansed külastajad, kes otsivad toredat IKEA-elamust. Tartus on saadaval kõik Eestis pakutavad teenused, näiteks mõõtmine, mööbli kokkupanek ja paigaldamine. Kaks korda suuremad ruumid võimaldavad meil oma külastajatele pakkuda veelgi paremat kogemust: rohkem inspiratsiooni, suuremat mugavust, toodete kiiremat kättesaadavust,“ selgitas IKEA Baltikumi müügijuht Inga Filipova.

Lõunakeskuse juhi Marju Jeedase sõnul õigustab uus asukoht end igati, sest on lõunaeestlaste jaoks väga hea ligipääsetavusega ja mugav. 

„IKEA planeerimisstuudio on osutunud lõunaeestlaste seas väga populaarseks ja meil on hea meel, et IKEA soovib kliendikogemust veelgi parandada ning tugevdada oma positsiooni Lõunakeskuse kaubanduspargis. IKEA esindus võtab uuest ärihoonest enda alla ligi poole,“ rääkis Jeedas.

IKEA Tartu planeerimisstuudio avati Lõunakeskuse kaubanduspargis 2021. aasta novembris. Eestis on IKEA esindusteks IKEA Tallinna pood, IKEA Tartu planeerimisstuudio ja IKEA veebimüügikanalid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.