FOTOD: kuidas tuua enda vannituppa elu ja särtsu juurde

Paari väikese detailiga saab vannituppa särtsu juurde tuua.Foto: Erakogu

Kodu kujundades lisatakse särtsakaid elemente enamasti elutuppa või magamistuppa ning köök ja vannituba jäävad suuremast tähelepanust eemale. Kuid miks nii? Ka neisse kahte ruumi saab luua just sinu nägu ägeda kujunduse – ja seda vaid paari pisikese detailiga. SPA Sanitaartehnika üks asutajatest Ingrid Saks räägib, kuidas seda teha. 

Kui varem aitas salong inimestel valida enda koju kõige stiilsema sanitaartehnika, siis nüüd on lisandunud veel üks tootegrupp, millega kodu ühele intiimsemale ruumile veidi vürtsi juurde anda.  

SPA Sanitaartehnika muidu mahedates toonides salongist leiavad külastajad nüüd eri värvides vannitoatekstiile – rätikuid, vaipasid saunalinasid, hommikumantleid, susse ja muud. Sellised pehmed elemendid tekitavad ka salongis väga koduse ja mõnusa õhkkonna ning panevad mõtlema, millistes toonides tekstiilid sobiksid sinu vannituppa.

Väiksemgi detail võib imet teha

Ingrid Saks toob välja, et ainuüksi rätikuid on neil 60 eri värvitoonis – sealt leiab midagi igale maitsele ning igaks hooajaks. “Kui jõulude ajal näeme kodudes rohkem punaseid ja rohelisi toone ning erinevaid kaunistusi, siis miks ei võiks kevadpühade ajal luua vannitoas veidi meeleolu näiteks kollaste rätikute ning vaipadega,” ütleb Saks. 

Sellistele väikestele  nüanssidele ei oska inimesed tihti mõelda, kuid tulemus on väga efektne. Kui vannituba on muidu veidi õnnetu – peamiselt esineb seal kas hall või ühtlaselt beež värvigamma –, siis siin saavadki tulla appi särtsakama värviga tekstiilid, mis kohe meeleolu muudavad. 

Kui tunned, et ka sinu vannituba vajaks uut hingamist, soovid küsida lihtsalt kujundusalast nõu, saada inspiratsiooni või soetada endale uus pehme hommikumantel, siis tasub SPA Sanitaartehnika salongi igatahes külastada. Ehk tahad juba sügiskuudeks vannitoas väikese uuenduskuuri läbi viia ning valida toonid, mis vihmastel ilmadel rõõmu tooks. 

Peale sanitaartehnika ja tekstiilide on salongis ka erinevaid aksessuaare, sealhulgas seebi- ja küünlaalused ning eri suurustes hoiukarbid. Ühe ägeda elemendina jäi silma Itaalia noorte kunstnike disainitud keraamilised multifunktsionaalsed alused. Kokkuvõtteks võib öelda, et inspiratsioonist, värvidest ja maitsest puudu ei jää! 

Spa Sanitaartehnika on 2003. aastal loodud sanitaartehnika salong, mis pakub kvaliteetseid ja isikupäraseid tooteid vannituppa, ühiskondlike hoonete WC-desse jt märgadesse ruumidesse ning kööki. Missiooniks on pakkuda professionaalset nõu ja teenust ning kvaliteetseid tooteid. Esindatavad kaubamärgid: Flaminia, Alape, Zucchetti/KOS, Newform, Quadro, PAA, Decor Walther, Colombo, Abyss & Habidecor jt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.