Sisustussalong Atelier ootab külla disainmööbli ja ajatu elegantsi hindajaid

Vaade Atelier' salongist.Foto: Maksin Toome

Eelmise sajandi alguses ehitatud Miinisadama katlamaja on tänaseks muinsuskaitse all ning seal asuvad kaunid elu- ja töökeskkonnad. Üks neist on Atelier’ sisustussalong – stiilne ja luksuslik koht erinevatele brändidele. 

Atelier on rohkem kui mööblisalong – see on koht, kus erinevad sisustusideed kohtuvad professionaalse tiimi, auhinnatud disainerite, Euroopa kvaliteetsete brändide ja dekoratiivkunstiga. 

Vanad ja väärikad brändid

Ainsana Eestis on salongis esindatud mööblimaailma tipptootjate Baxter, Molteni&C, Dada ja Vispring väljapanekud, mis õhkavad endast traditsioone, pühendumust ja põlvest põlve pärandatud meisterlikkust. Need on brändid, mis on end juba ammu maailmakaardile trükkinud ja nüüd sirge seljaga oma nime ning väärikuse eest seisavad. 

Sisustussalong Atelier.Foto: Maksim Toome

Atelier’ asutaja ja omaniku Piret Sillo unistus oli luua keskkond, mis saaks töövahendiks sisearhitektidele ja oleks inspireeriv ka klientidele. Staapli 10 majaplaneering võimaldas luua oma kontseptsiooni igale brändile. 

Igal tootjal oma kontseptsioon

1934. aastal asutatud Molteni&C alale on loodud näidiskodu keskkond, millesarnaseid on maailmas vaid 55. Veel on esindatud disainer Vincent Van Duyseni Dada köök, Gliss Masteri ja Master Dressingi garderoobid ning mööbel elutoa, söögitoa ja magamistoa sisustamiseks. 

Veel varem (1901. aastal) asutatud käsitöömadratsite tootja Vispringi kollektsioonist on pandud välja kolme seeria menutooted – Original, Classical ja Luxe. Lisaks leiab salongist sametise nahaviimistlusega armastatud brändi Baxter populaarsemad tooted. 

Atelier’ salong.Foto: Maksim Toome

Salongis on esindatud ka Belgia disainiettevõte Evolution 21, mis keskendub ülikvaliteetsete tekstiilide ja mööbli loomisele. Just nimelt loomisele, sest kõik kangad, vaibad ning mööbliesemed on valmistatud käsitööna. 

Lisaks inspireerivatele ruumidele saab Atelier’ salongis nautida Eestis käsitööna valmivate Esteloni kõlarite kvaliteetset heli, mis interjöörides meeleolu loovad. 

Avatud on ka Atelier’ butiik, kust saad soetada aksessuaare ja kingitusi kaubamärkidelt Guaxs, Giobagnara, Sieger by Fürstenberg, Rivolta Carmignani ja Linari.

Kõike seda saad tulla vaatama Noblessnerisse, aadressil Staapli 10. Hoolikalt valitud mööblibrändid, parimad nõuandjad, Itaalia meistrite enam kui 100 aastat tootmiskogemust ja 380 ruutmeetrit puhast silmailu keset trendikat sadamalinnakut. 

Tule külla!Foto: Maksim Toome

Tule külla, ammuta inspiratsiooni ja vii oma unistused täide! Küsimuste korral saad helistada telefonil +372 56 229 529 või + 372 641 9119

Sisustussalong ATELIER on avatud E–R  9–17, Staapli 10 / Noblessner

Instagram: @atelier_designstore

FB: Atelier Sisustussalong

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.