Sisuturundus

Täisväärtuslik toit, mis tugevdab sinu lemmiklooma tervist

Best Barf valmistab lemmikloomadele toitainerikast naturaalset toortoitu.Foto: Best Barf

Meie lemmikloomade elukvaliteet ja tervis sõltuvad suuresti sellest, mida neile toiduks pakume. Kuna koerad ja kassid on lihasööjad, tuleks anda neile toitu, mida nad sööksid ka looduses elades – ikka selleks, et karv läigiks ning toit looma tervist tugevdaks. 

Mitmekülgne toit lemmikule

Kodumaine ettevõte Best Barf valmistab koertele, kassidele ja teistele liha nautivatele lemmikutele toitainerikast naturaalset toortoitu, mida nad on evolutsiooniliselt sööma harjunud. Sajas grammis Best Barfi toodetes on keskeltäbi viissada grammi värsket liha ning kõik tooted on valmistatud täielikult looduslikest kodumaistest lihaliikidest, nagu kana, lammas, hirv või hobune. 

Võrreldes tavatoiduga ei sisalda tooted teravilja ega ballastaineid, soodustades nii looma seedimist ning pannes neljajalgse sõbra karva läikima. Kuna Best Barfi snäkkides on vaid üks koostisosa, sobivad need ka koertele, kellel esineb allergiaid. Kõiki toidu allikaid kontrollitakse pidevalt, et need ei sisaldaks antibiootikume, säilitus- ega lisaaineid. 

Valik on mitmekesine – poputa loomakest külmkuivatatud veiseliha kopsude, toore veiseliha südame või toore lambamaksaga, millele on lisatud maitseks ka mustikaid. Selline valik ajab endalgi suu vesiseks! Külmkuivatatud tooted on loomakesele tervislikuks suupisteks või kõrvalroaks, mida pakkuda lemmikule treenimisel või lihtsalt hellitamiseks. 

Külmkuivatatud tooted on loomakesele tervislikuks suupisteks või kõrvalroaks, mida pakkuda lemmikule treenimisel või lihtsalt hellitamiseks. Foto: Best Barf

Miks valida toortooted?

Külmkuivatatud toortooted säilitavad ligi 90% algsest toiteväärtusest, kuid ainult umbes 25% esialgsest kaalust: 100 grammi pakendis on sama toiteväärtus mis 400 grammis toortoidus. Nii saab loom nautida tooreid suupisteid kas kuivalt või veega niisutatult, meenutamaks talle liha algset kuju ja koostist.

Best Barfi tooted valmivad jätkusuutlikult – toidu valmistamiseks kasutatakse kaasaegset külmkuivatamistehnoloogiat, säästes nii suure koguse energiat, sest ettevõte ei pea toortoitu külmaahelas säilitama. Külmkuivatamine tähendab nimelt kogu vee ja niiskuse eemaldamist toortoidust sublimatsioonitehnoloogia abil vaakumkeskkonnas. Nagu eespool mainitud, säästetakse nii ligi 90% kõigist vajalikest makro- ja mikrotoitainetest. 

Rohkem infot toodete ja nende tellimise kohta leiad Best Barfi kodulehelt, kust saad ka esimese tellimuse teele panna ning oma lemmikule rõõmu valmistada. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.