Bonava blogi

Kirsiõue naabruskond Sakus – uued kodud, kus elada mugavustega muretut elu

Linnamugavused ja rahuliku loodusläheduse ühendab endas uus Kirsiõue naabruskond Saku aleviku piiril.Foto: Bonava

Vahel tundub, et Tallinnas on elu liialt rahutu ja kiire, kuid päris maale kogu melust eemale ka kolida ei tahaks. Linnamugavused ja rahuliku loodusläheduse ühendab endas uus Kirsiõue naabruskond Saku aleviku piiril, kus valmivad 2023. aasta sügisel uued elamud. 

Ideaalne lastega peredele 

Uut Kirsiõue naabruskonda iseloomustab rahulik elutempo ja stressivaba rütm. Asudes Saku aleviku piiril, ümbritseb Kirsiõue elamuid nii metsatukakene kui ka teised uuselamud – käe ja jala juures on nii loodus kui kõik mugavused. Sinu uue kodu lähedal asuvad tervise- ja perearstikeskus ning toidupoed ja kohvikud. Kodupoeks saab Saku Selver, mis asub vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel.

Saku on ideaalne piirkond lastega peredele – mudilased saavad naabrilastega muretult õues mängida. Lapsed saavad sõpradega üheskoos kooli jalutada või sõita sinna jalg- või tõukerattaga. Saku muusikakoolis saavad huvilised alustada pilliõpet ning spordikeskuses teha meelepärast trenni — võimalusi on nii taipoksi, jalg- kui korvpalli huvilistele.

Saku on ideaalne piirkond lastega peredele – mudilased saavad naabrilastega muretult õues mängida.Foto: Bonava

Hea ühendus pealinnaga

Kirsiõue naabruskonna eelis on ka hea ühendus Tallinnaga – autoga sõidad pealinna vaid 15 minutiga ning rongiga saad Balti jaama 25 minutiga.

Kaasaegne ja põhjamaine ühes

Sinu uues kodus on ühendatud kaasaegsus põhjamaisusega. Punakaspruuni puidu kombinatsiooniga elamuid iseloomustab avarus ja läbi mõeldud planeering. Kõrged maast laeni aknad ning avarad rõdud toovad koju palju valgust. Hea uudis on ka see, et uues elamus saad hoida küttekulud kontrolli all, sest elamutele omistatakse energiatõhus B-energiaklass. Maja hoovi saad parkida enda sõiduki ning soklikorrusel hoida igasugu hooajalisi asju.

Uues kodus on ühendatud kaasaegsus põhjamaisusega.Foto: Bonava

Elu uues Kirsiõue naabruskonnas saab olema väga rahulik, mugav ja looduslähedane, mis on ideaalne ka peredele, kus on väikeseid lapsi. Saku aleviku väiksus loob võimaluse sõbruneda naabritega ning loob kogukonnatunde – sinu uus elu Kirsiõuel saab olema tore!

Bonava blogi toob sinuni lood uutest kodudest, inspireerivad sisustusnipid ning jagab kasulikke nõuandeid mugava kodu valimiseks ja loomiseks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.