Bonava blogi

Pikaliiva Kaarmaja: kodukoht, kus sportimisvõimalusi on nii suurtele kui väikestele

Pikaliiva Kaarmaja lähedal on mitmeid võimalusi sportimiseks ning värskes õhus vaba aja veetmiseks.Foto: Bonava

Bonaval on tulemas hubased Pikaliiva Kaarmaja kodud, mille lähedal on mitmeid võimalusi sportimiseks ning värskes õhus vaba aja veetmiseks. Aitame sul naabruskonnaga paremini tutvuda ning räägime, missuguseid aktiivseid tegevusi saad teha kodu lähedal, valides uueks koduks Pikaliiva Kaarmaja. 

Liikuma kutsub kaunis loodus

Võimalusi tervislikuks eluviisiks pakub loodus – ja seda muidugi täiesti tasuta. Pikaliiva Kaarmaja lähedal on metsarajad, kus hingata värsket õhku ning teha matk, turgutav jooksutiir või rahulik õhtune jalutus. Värske õhu käes aja veetmine, kasutades seda matkamiseks, sörkimiseks või lihtsalt väikeseks jalutuskäiguks, leevendab stressi ning aitab pärast pingelist päeva mõtted mujale saada.

Värske õhu käes aja veetmine leevendab stressi ning aitab pärast pingelist päeva mõtted mujale saada.Foto: Bonava

Igavene suvi siserannas

Teras Beach pakub sulle igavest suvetunnet, mida sügise tulekuga peagi igatsema jääme. Sisehallis on aasta läbi 26 kraadi sooja ning valge liiv, kus saad mängida rannavollet ja -tennist. Ole sa täielik professionaal või algaja – treeninguid pakutakse lausa viiele erinevale tasemele. Pärast pallimängu on sul võimalus nautida ka saunamõnusid ning lihased täielikult lõdvaks lasta.

Suvelt talverežiimile

Kui suvemelust küllalt hakkab saama, pakub vaheldust Haabersti jäähall, kus leidub tegevusi nii perega vaba aja veetmiseks kui korralikuks treeninguks. Jäähallis saad mängida hokit või lihtsalt vabalt jää peal liuelda. Kui märkad, et sinu laps tunneb end jääl nagu kala vees, siis on võimalus liituda uisukooliga ning asi juba professionaalselt ette võtta. 

Mitmekülgsete võimalustega spordiklubi

Spordisõpradel teeb meele rõõmsaks MyFitness Rocca Al Mare, kus on peale jõusaali veel mitu eri võimalust sportimiseks. Võta ette üks mõnus hommikujooga, proovi rattatreeningut või arenda enda vastupidavust – valikut on kõigile. Spordiklubist leiad ka oma ala spetsialistid, kes aitavad sul leida õige treeningu ja vajadusel ka treening- ning toitumiskava koostada. Pärast treeningut saad lõõgastuda spordiklubi spaakompleksis, kus saad pärast treeninguid lasta lihastel taastuda. 

Päeva alustuseks saad teha virgutavat hommikujoogat.Foto: Pexels

Valides oma uue kodu Pikaliiva Kaarmaja naabruskonda, ootab sind ja sinu perekonda mitu eri võimalust sportlikumaks eluviisiks. Tuleb valida vaid endale sobiv ning liikumisest rõõmu tunda. 

Bonava blogi toob sinuni lood uutest kodudest, inspireerivad sisustusnipid ning jagab kasulikke nõuandeid mugava kodu valimiseks ja loomiseks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.