KV.ee blogi

5 ägedat Tartu üürikorterit, kui ühikas on juba üle visanud

Tartu Ülikooli peahoone.Foto: Kristjan Teedema/Tartu Postimees/Scanpix

Kooliaasta algusest on möödunud kuu. See on piisav aeg, et vihastada oma uute ühikanaabrite peale, kes nõusid ei pese, makaronid külmkapis hallitama lasevad, tualettruumi kasutada ei oska ja kõigile oma muusikamaitset peale suruvad.

On aeg vaadata üürikorterite poole.

1. Korter Veerikul, 35,7 m², 300 eurot

Lunini tänaval asuv ahjuküttega korter on valgusküllane ja maitsekalt sisustatud ning kutsub pärast pikka koolipäeva taas koju tagasi. Korterisse jääb kogu mööbel, mis tähendab, et suuri lisakulutusi pole kolides vaja teha. Korterile kuulub ka kuur ja panipaik ning soojal ajal saab nautida suure hoovi võlusid.

2. Korter kesklinnas, 26,6 m², 290 eurot

Kuperjanovi tänaval asuv 4. korruse korter on möbleeritud ja valgusküllane. Korteri juurde kuulub ka panipaik, kuhu viia silma alt ära need asjad, mis konkreetsel hetkel kasutust ei leia. Korteri suurim pluss on paiknemine kesklinna, Tartu Ülikooli raamatukogu ja mitmete õppehoonete läheduses.

3. Korter Karlova piiril, 33,2 m², 250 eurot

Nõva tänaval asuv 4-korruselise maja kõrgeima korruse korter on möbleeritud ja seega suurepärane variant tudengile. Korter on heas korras ning asub kesklinnale üsna lähedal – jalgsi 15 minutit. Vahetus läheduses on kolm erinevat toidupoodi (Rimi, Selver ja Prisma) ja mitu bussipeatust.

4. Köök-tuba Vaksalis, 20,3 m², 260 eurot

Tillukeses, kuid uues ja ilusas Vanemuise tänaval asuvas köök-toas on kööginurk koos vajamineva tehnikaga ning väike viisakas vannituba. Muu mööbel, eelkõige voodi, tuleks uuel üürnikul endal leida, kuid selle kulutuse tegemist soodustab madal üürihind.

5. Eramaja II korruse korter Veerikul, 40 m², 200 eurot

Eramaja II korrusel asuv korter koosneb avarast toast, kööginurgast ja koridorist. Korter on valgusküllane ning vajalik mööbel ja tehnika on samuti olemas. Läheduses asuvad bussipeatused, Selver, Konsum, Tartu Ülikooli Kliinikum ja õppehooned. Korteri põhiline miinus on WC puudumine – seda saab kasutada 1. korrusel.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.