KV.ee blogi

Ainulaadne pakkumine: Põltsamaal on müüa pika ajalooga imearmas talukoht

Foto: KV.EE

Põltsamaa vallas, Tartust 70 ja Tallinnast 115 km kaugusel on müüa õdus ja hubane talumaja, mille müügikuulutus paneb ka põlised linnavurled maale kolimist kaaluma. 

Krõõda kinnistu ajalugu ulatub aastasse 1886, mil kohalik talumees Jakob Prits selle endale päriseks ostis. Praegune, 1930. aastatel ehitatud kuuetoaline maja on kinnistul juba kolmas.

„Ruumipuudust Krõõdal tundma ei pea. Olgu sinu pere või sama suur kui keskmine lasteaiarühm, oma nurga leiab iga hingeline,“ lubab kuulutus.

Huviliste võitmine on selle kuulutuse autoril igatahes käpas. Millega meelitada ligi lasteaiarühma suurust peret? Loomulikult pannkookidega!

Kuulutus ütleb nii: „Suurt ja ühtehoidvat pere on valmis vastu võtma ka maja avar köök, kuhu mahub kenasti suur laud, mille saab pühapäevahommikul pannkooke ja maasikamoosi triiki täis laduda.“

Vana maja tuleb koos mõningate puudustega, millega uus omanik kindlasti arvestama peab. Vett majja sisse toodud ei ole ja seda saab kaevust, seega puudub ka kanalisatsioon. Sooja annavad ahjud ja puuküttega pliit.

Samas võib puudustes näha ka võimalust teha remondi käigus kõik täpselt enda käe järgi ning luua seeläbi oma unistuste kodu. 

148,4 m² suurune maja paikneb ca 1,5 hektaril kenasti haritud põllumaal, kus saab soovi korral kasvatada nii maasikaid, kartulit kui ka kõiki teisi aia- ja põllusaadusi. 

Vaata kuulutust ja rohkem pilte KV.EE kinnisvaraportaalist.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.