Volta blogi

Märtsikuus saab Volta kvartalisse uue kodu euribori pärast muretsemata

Lisatud galerii valmis korteritest

Foto: Kaupo Kalda

Volta kvartalis on aasta algul valminud nii enam kui 120 aasta pikkuse ajalooga Volta Galerii Loftid kui ka Volta Residentside esimesed korterid. Muutuvad laenu intressimäärad teevad aga koduostajad üha enam kaalutlevaks. Endover astub siin arendajana koduostjatele suure sammu vastu ning kevadise kampaania raames saab valida uue kodu või äripinna kõikidest Endoveri arendustest ilma, et peaks euribori kõikumise pärast muret tundma – arendaja võtab selle riski enda kanda.

Unistus uuest kodust või äripinnast

Uue kodu ostmine on suur ja põnev, aga ka vajalik ja sageli ajakriitiline samm, mida pikalt edasi lükata ei saa. Kui aga muutuvad laenu intressimäärad teevad otsuse tegemise väljakutsuvaks? Endoveri euribori kampaania tuleb ostjale vastu ja aitab riske maandada.

Volta kvartali kodudega saab ostja euribori kampaania raames kindlustunde kaheks aastaks, sest Endover kompenseerib klientide ostu finantseerimise laenu euribori kulud kahe aasta ulatuses. Kompenseerimise aluseks võetakse panga või muu finantsteenuse pakkuja poolt tehtud personaalne laenupakkumine ja tehingu hetkel kehtiv kuue kuu euribor.

Nii saab end uues kodus rahulikult ja mugavalt sisse seada ilma, et peaks muretsema euribori võimaliku tõusu või kõikumise üle. Kampaania kehtib nii Endoveri arenduste seast valitud kodudele kui ka äripindadele.

Kvartali esimesed uusehitised

Aasta algul valmisid Volta kvartali värsketes uusehitistes ehk Volta Residentsides esimesed korterid. Tänaseks on esimesed elanikud võtmed kätte saanud ja end uutes kodudes sisse seadmas.

KOKO arhitektide loodud uusehitistes saavad kokku kvartali enam kui 120 aasta pikkune ajalugu ja uusarendusele ning industriaal-arhitektuurile omased elemendid, mille tulemuseks on ühed Põhja-Tallinna kõige omanäolisemad hooned. Volta Residentside arhitektuurikeeles tuleb selgelt esile endise Volta tehase hitt-toote ehk Volta vahvlimasina ratsionaalne kuju ja vorm: hooned muudavad omanäoliseks ümarad nurgad, suured ruudustatud aknad ning dekoratiivsete piiretega rõdud.

Vaikses sisekvartalis asuvate Volta Residentside hoonetes on valikus 1-4-toalised kõrge kvaliteediga ning eriliselt avarad ja valgusküllased korterid, sisekorruste ja erinevate tasapindadega loftid, aga ka eksklusiivsed penthouse korterid, millelt avaneb imeilus vaade nii merele kui vanalinnale. 

Enamiku elupindade juurde kuulub vaadete nautimiseks ja mõnusaks olemiseks ka suur rõdu või katuseterrass. Hooned seob tervikuks sisekvartali keskele rajatav roheline kõrghaljastatud park.

Euribori kampaania kehtib terve kuu

Selleks, et saada osa euribori kampaaniast, tuleb broneerida uus kodu või äripind vahemikus 01.03.23 – 31.03.23. Kampaania kehtib kõigis Endoveri arendustes.

Võta meiega ühendust, et leida koos sobiv korter ja pakkumine.

Loe kampaania tingimuste kohta lähemalt siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.