Aed

Pärnumaalt varastati täna öösel hulk lillekaste suvelilledega

Pilt on illustratiivne.Foto: Shutterstock

Saarde vald annab teada, et täna öösel varastati Kilingi-Nõmmest hulk suvelilli koos suurte kastidega, kuhu need alles hiljuti istutatud olid.

“Kui veel eile saime lugeda Pärnu Postimehest Kilingi-Nõmme sissesõite kaunistavate lillekastide õiteilust, siis tänaseks on osad kastid kellegi pahatahtliku teo läbi teadmata kadunuks jäänud,” annab vald Facebookis teada.

Kui veel eile saime lugeda Pärnu Postimehest Kilingi-Nõmme sissesõite kaunistavate lillekastide õiteilust, siis tänaseks…

Posted by Saarde vald on Neljapäev, 4. juuni 2020

Eilse õhtu seisuga (kl 21.00-22.00 vahel) olid lillekastid veel Valga-Uulu maantee Pärnu poolsel sissesõidul saardelasi rõõmustamas olnud. Varastatud on kolm keskmise ning kaks madalama kõrgusega lillekasti.

“Kui keegi nägi lillede juures ajavahemikul 22.00- 06.00 kahtlast tegutsemist või omab mingisugust informatsiooni, kuhu küll kõik õied said, siis palume sellest teada anda e-posti aadressil info@saarde.ee või piirkonnapolitseinik Kairi Õilsalu telefonil +372 5309 3024 või e-posti aadressile kairi.oilsalu@politsei.ee,” kutsub vald üles pahategijatest teada andma.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.