Kinnisvara

Fotod: kolm eestlasele kõige armsamat müügis olevat kodu üle Eesti

Foto: KV.EE

Mis tüüpi kodu meeldib eestlastele kõige enam? Uusarendused võivad olla, aga taluromantika on miski, mis jätab külmaks väga väheseid. Kes talus elada ei taha, unistab reeglina vähemasti sellisest suvekodust.

Otsisime välja kolm erinevas hinnaklassis lemmikut üle Eesti, mis parasjagu müügis on: vaata üle, äkki leiad oma ja annad mõnele talule uue elu!

Me väga kalleid ja ülerenoveeritud kohti ei hakanud välja tooma, neis pole reeglina seda õiget tunnet enam sees.

Talu Raplamaal Kaigeperes, 134 000 eurot

Päris krõbeda hinnaga, aga ka väga heas seisus talu, milles ehe taluelu ikka kenasti säilinud. 1910. aastal ehitatud talu on umbkaudu kümme aastat tagasi renoveeritud. Remonti tehes on kasutatud võimalikult palju naturaalseid materjale.

Talu Kasepää külas Peipsi ääres, 64 000 eurot

Tegemist on klassikalise Peipsiäärse talumajaga ajaloolises Kasepää külas. Maja juurde kuulub oma paadisadam, Peipsi järv algab otse tagahoovist. Maja on ehitatud 1930. aastatel ja heas seisukorras.

Talu Paatsalu külas Lääneranna vallas Pärnumaal, 54 000 eurot

Selle talu teeb väga eriliseks fakt, et see on oma ajaloo algusest peale kuulunud ühele perekonnale. Kui kusagil üldse, siis just siin leidub hulganisti märke endistest aegadest – tõeline peidetud pärl inimesele, kes igatseb ühe päris ehtsa puutumata talu taastamist.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.