Kinnisvara

Fotod: uut omanikku otsib Eesti kontekstis haruldane kodu

Foto: KV.EE

Eestis on müügile tulnud väga põnev pakkumine inimesele, kes soovib endale koduks midagi tavapärasest sootuks erinevat. Tegemist on vana mahutiga, millest saab endale ägeda maja ehitada.

Võrumaal Soosaares müüdav mahuti on praegu täiesti algupärasel kujul. Ruumi on selles umbes 300 ruutmeetrit ja sinna saab ostja endale täpselt soovidele vastava kodu ehitada. Ära mahub kolm korrust.

Foto: KV.EE

Akende asukoha saab ise valida, katusele on võimalik välja ehitada terrass. Elektriliitumine on olemas, võimalik liituda puurkaevu veega, kanalisatsioon on tarvis lahendada lokaalselt. Kinnistule saab paigaldada ka tuulegeneraatori või päikesepaneelid.

Maja juurde mõõdetakse vastavalt ostja soovile välja maatükk, mille maksimaalne suurus saab olla 3000 ruutmeetrit. Asukoht maanteest kõigest 300 meetri kaugusel, liiklusmüra eest kaitseb väike metsatukk.

Foto: KV.EE

Vaata rohkem kinnisvaraportaalist KV.EE.

Eestis pole säärased mahuti-kodud levinud, kuid Ameerika Ühendriikides on sääraseid silotorne arvukalt kodudeks ümber ehitatud. Siin natuke ideid, mida ühe sellise mahutiga ette võtta saab:

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.